SĪKFAILU POLITIKA

.

PEUGEOT SĪKFAILU POLITIKA
Šajā lappusē izskaidrots, kas ir sīkfaili un kā tie tiek izmantoti mūsu interneta vietnē. Šeit jūs uzzināsiet arī, kā pārvaldīt sīkfailus un izdzēst tos, ja vēlēsieties.

KAS IR SĪKFAILI?
Sīkfaili ir nelieli faili, kas tiek sūtīti no mūsu interneta vietnes uz jūsu datoru vai mobilo tālruni, lai uzlabotu jūsu interneta pārlūkošanas procesu. Tas tiek paveikts, iegaumējot jūs un jūsu individuālās preferences, piemēram, jūsu atrašanās vietu.

Taču neraizējieties – no mūsu interneta vietnes sūtītos sīkfailus spējam izlasīt tikai mēs paši, un mēs nekādā gadījumā neizpaudīsim šo informāciju nekādām trešajām pusēm.

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKFAILUS?

Mēs izmantojam sīkfailus vairākos dažādos veidos:

1) Anonīmie analītiskie sīkfaili
Mūsu izmantotajos analītiskajos sīkfailos tiek glabāta anonīma informācija par to, kuras lapas lietotāji apmeklē, cik ilgu laiku tie pavada vietnē, kā tie nokļūst tajā un uz kādām saitēm klikšķina. Šo sīkfailu piegādātā informācija palīdz mums analizēt mūsu apmeklētāju profilu, pārliecināties, vai mūsu vietnes atbilst jūsu vajadzībām un uzzināt, kā mēs varētu vēl vairāk uzlabot jūsu interneta pārlūkošanas procesu. Anonīmajos analītiskajos sīkfailos netiek ievākta vai glabāta jūsu personas informācija (piemēram, vārdi un uzvārdi vai adreses), tātad ar šīs informācijas palīdzību nav iespējams jūs identificēt. Taču, ja kāds lietotājs piesakās internetā testa braucienam, mēs varbūt salīdzināsim anonīmos analītiskos sīkfailus ar viņa iesniegto personas informāciju testa brauciena pieteikumā un salīdzināsim šo apvienoto informāciju ar mūsu jauno automobiļu klientu datubāzi, lai varētu labāk izprast mūsu jauno automobiļu klientu pārvietošanos internetā. Tas mums ļauj optimizēt piedāvājumu mūsu klientiem internetā. Taču arī šādā gadījumā mēs neizpaudīsim apvienoto informāciju trešajām pusēm.

2) Klientu atsauksmju anketas
Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs, tāpēc laiku pa laikam mēs vēlamies uzzināt atsauksmes, veicot aptaujas mūsu vietnēs. Šeit sīkfaili tiek izmantoti, lai atkārtoti nesūtītu jums aicinājumus piedalīties.

3) Trešo pušu sīkfaili
Lielāko daļu Peugeot reklāmu, ko jūs varat aplūkot citās interneta vietnēs, tur ir ievietojušas trešās puses. Šajos gadījumos anonīmie sīkfaili tiek izmantoti izsekošanai, cik daudzi lietotāji un cik bieži apskata kādu konkrētu reklāmu. Jebkāda šo sīkfailu atrasta informācija var tikt izmantota, lai mērķtiecīgi piedāvātu jums reklāmas citās interneta vietnēs. Tā kā šīs reklāmas neatrodas Peugeot vietnēs, mēs nespējam ne lasīt, ne rakstīt šos sīkfailus.

Automobiles Peugeot izmanto citus trešo pušu sīkfailus, lai analizētu klientu pārvietošanos Groupe PSA interneta vietnēs un reklāmas plakātos. Šos sīkfailus sūta Automobiles Peugeot vai uzņēmuma tehnisko pakalpojumu sniedzēji, kuri piekļūst mūsu interneta vietnes saturam un sadaļām, lai izvērtētu tos un veiktu izmaiņas to organizācijā satura un kategoriju jomā. Gadījumos, kad tas ir iespējams, šie sīkfaili arī konstatē navigācijas problēmas, ļaujot mums atvieglot mūsu pakalpojumu izmantošanu. Šie sīkfaili iegūst tikai anonīmu statistiku un apmeklējumu skaitu, taču neiegūst nekādus personas datus. Šie sīkfaili tiks izmantoti arī šīs vietnes, kā arī citu vietņu un Groupe PSA reklāmas plakātu personalizācijai. Šo novērtēšanas sīkfailu kalpošanas laiks nepārsniedz 90 dienas.

KĀ PĀRVALDĪT SĪKFAILUS

Ja jūsu interneta pārlūkprogrammas preferences to pieļauj, vairākums interneta vietņu sūtīs sīkfailus uz jūsu datoru vai mobilo tālruni. Taču jūs varat izmainīt šos uzstādījumus. Veids, kā to paveikt, dažādās pārlūkprogrammās ir atšķirīgs, taču visbiežāk tas būs jādara izvēlnē “Opcijas” vai “Preferences”.

Lai nodrošinātu vislabāko un ērtāko Peugeot vietnes pārlūkošanu, mēs ļoti iesakām atstāt sīkfailu darbību aktivizētu.

Peugeot un trešo pušu izmantotie sīkfaili

Sīkfails no   Sīkfaila nosaukums Sīkfailu raksturojums
Peugeot / Tas tiek izmantots, lai saglabātu klientiem vietnes ID un vietnes valodas preferences. Tas nozīmē, ka jums katra mūsu vietnes apmeklējuma laikā nebūs jāatiestata savas lietotāja preferences.
Sophus TCSess
TCID
Šie sīkfaili palīdz mums novērtēt mūsu mārketingu internetā. Tas tiek paveikts, palīdzot mums uzzināt, kādi ir vislielākā apmeklētāju pieplūduma laiki, cik daudz ir jaunu apmeklētāju, un cik daudz atsauksmju pienāk par mūsu interneta reklāmām. Ar šīs informācijas palīdzību mēs varam gādāt, lai viss mūsu interneta mārketings būtu pielāgots jūsu vajadzībām.
Google Analytics _utma
_utmb
_utmc
_utmz
Google Analytics palīdz mums izprast, kā mūsu klienti nonāk mūsu vietnē, cik daudz apmeklētāju tajā iegriežas, kā arī, kā tie pārvietojas vietnē pēc ierašanās tajā. Ar šīs informācijas palīdzību mēs varam uzlabot apmeklētājiem vietnes pārlūkošanas procesu.
Psyma _participation
_launched
Šie sīkfaili ļauj mūsu vietnes apmeklētājiem piedalīties peugeot.lv interneta aptaujā, ja tie piekrīt tajā piedalīties. Šie sīkfaili novērš uzaicinājumu atkārtotu sūtīšanu vienam un tam pašam lietotājam, un tajos netiek glabāti individuāli dati.
Meedia google ads Šī trešo pušu veiktā izsekošana ļauj mūsu mediju īpašniekiem labāk izprast lietotāju profilus un dod iespēju individuāli pielāgot mūsu reklāmas, lai padarītu tās piemērotākas mūsu klientu vajadzībām.

Kā man tagad rīkoties?

Lai nodrošinātu vislabāko un ērtāko www.peugeot.lv pārlūkošanu, mēs iesakām atstāt sīkfailu uzstādījumus bez izmaiņām.

Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem un to darbību, skat. www.aboutcookies.org