/image/66/6/peugeot-3008-2016-892-fr.333666.jpg

Atklājiet daudzās tehnoloģijas, kas aktīvi nodrošina Peugeot stila braukšanas komfortu.

PALĪGSISTĒMA KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI SLĪPUMĀ

Pateicoties “Hill Assist” tehnoloģijai, kustības uzsākšana un manevrēšana slīpumā ir vieglāka.

Atrodoties slīpumā (> 3 % slīpums), “Hill Assist” funkcija uz īsu brīdi pasargā jūsu automašīnu no izkustēšanās (aptuveni divas sekundes), lai jūs varētu pārcelt kāju no bremžu pedāļa uz akseleratora pedāli.

ATPAKAĻSKATA KAMERA

Atpakaļskata kamera izmanto centrālo ekrānu, lai padarītu ikdienas manevrus automašīnas novietošanai stāvvietā vienkāršāk paveicamus. Šī uzlabotā vadītāja palīgsistēma parāda automašīnas platumu un trajektoriju, izmantojot krāsainas līnijas, kas padara manevrēšanu drošāku un vieglāku.

BRĪVROKU PIEKĻUVES UN IEDARBINĀŠANAS SISTĒMA UN

BRĪVROKU BAGĀŽAS NODALĪJUMA APAKŠĒJAIS VĀKS

BRĪVROKU PIEKĻUVE UN IEDARBINĀŠANA (HFAS)

Brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēma (HFAS) ir sistēma, kas aizslēdz, atslēdz un iedarbina automašīnu, neizņemot jūsu elektronisko atslēgu.

BRĪVROKU BAGĀŽAS NODALĪJUMA APAKŠĒJAIS VĀKS

Brīvroku bagāžas nodalījuma apakšējā vāka sistēma atver un aizver motorizēto bagāžas nodalījuma apakšējo vāku. Lai darbinātu bagāžas nodalījuma apakšējo vāku, ir pieejamas vairākas iespējas:

  • izmantojot HFAS (brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēma) elektronisko atslēgu;
  • izmantojot iekšējo vai ārējo slēdzi uz bagāžas nodalījuma apakšējā vāka;
  • izmantojot slēdzi uz infopaneļa;
  • aktivizējot “aizņemtu roku” sensoru zem aizmugurējā bufera.

“Aizņemtu roku” funkcija atver vai aizver automašīnas motorizēto bagāžas nodalījuma apakšējo vāku, un to var aktivizēt, vienkārši pavēcinot kāju zem aizmugurējā bufera.

/image/66/7/peugeot-3008-2016-263-uk.333667.jpg

VISIOPARK 1 & 2

Automašīna ir aprīkota ar 180° video kameru uz bagāžas nodalījuma pārsega (Visiopark 1) un režģī (Visiopark 2). Šī sistēma izmanto tās kameras, lai parādītu jūsu automašīnas tuvāko apkārtni skārienekrānā. Palīgsistēmas sensori automašīnas novietošanai stāvvietā nodrošina informāciju papildus skatam no automašīnas augšas. Skats no automašīnas augšas un tās apkārtnē tiek attēlots reāllaikā, kad veicat manevrus, nodrošinot 360° skatu.

Šis vizuālais atveidojums ļauj vieglāk izlīdzināt jūsu automašīnu, novietojot to stāvvietā, un tas parāda visus tuvumā esošos šķēršļus.

PARK ASSIST

Pateicoties saviem sānu ultraskaņas sensoriem, sistēma nodrošina aktīvu palīdzību, novietojot automašīnu stāvvietā:

  • tā konstatē stāvvietu atkarībā no automašīnas izmēra, izmantojot priekšējā un aizmugurējā buferī iestrādātos sensorus;
  • pēc tam tā pārņem stūrēšanas sistēmas vadību, lai novietotu automašīnu izvēlētajā vietā;

vadītājs kontrolē akcelerāciju un bremzēšanu, pārnesumus un sajūgu (manuālā transmisija). Iebraucot un izbraucot no stāvvietas, sistēma nodrošina vizuālu un skaņas informāciju vadītājam, lai padarītu manevrēšanu drošāku. Vadītājs jebkurā brīdī var atgūt vadību pār automašīnu, satverot stūres ratu.

Park Assist padarīs vieglākus manevrus automašīnas novietošanai stāvvietā paralēli ietvei (iebraukšana un izbraukšana) un perpendikulāri ietvei.

AUTOMĀTISKĀS ADAPTĪVĀS PRIEKŠĒJO LUKTURU TĀLĀS GAISMAS

Automašīnai ir kamera, kas uzstādīta vējstikla augšējā daļā un kas uzrauga gaismas avotus. Šī sistēma automātiski pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām gaismām atbilstoši apgaismojuma un satiksmes apstākļiem. Tādējādi tā maksimāli palielina laiku, kas tiek pavadīts ar ieslēgtām tālajām gaismām lielākai drošībai.

ĀTRUMA IEROBEŽOJUMA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS UN IETEIKUMU SISTĒMA

Vējstikla augšējā daļā uzstādītā kamera var konstatēt un nolasīt ātruma ierobežojuma un ierobežojuma atcelšanas zīmes un parādīt tās mēraparātu panelī. Sistēma izmanto arī ātruma informāciju no navigācijas sistēmas kartes. Tādi īpaši ātruma ierobežojumi, kas attiecas uz smagajiem kravas automobiļiem, netiek parādīti.

Ātruma ieteikums papildina šo ierīci: vadītājs var izvēlēties, vai mainīt automašīnas ātruma iestatījumu uz kameras nolasīto vērtību.