Baltijā pēcpārdošanas serviss ir viens no labākajiem pasaulē

service manager

18.12.2017

Peugeot pārstāvniecībās Baltijā pēcpārdošanas serviss ir viens no labākajiem pasaulē

Pagājušajā nedēļā no 5. līdz 8. decembrim Puasī pilsētā Francijā norisinājās PSA grupas (Peugeot un Citroën) pēcpārdošanas servisa vadītāju finālsacensības.

Jau sesto gadu pēc kārtas tiek rīkotas Peugeot un Citroën pēcpārdošanas servisa profesionālās kompetences sacensības. PSA grupas dzinēju un pārnesumu kārbu testēšanas centrā Carrières-sous-Poissy notikušajās sacensībās šoreiz koncentrējās uz pēcpārdošanas servisa vadītāju prasmēm. Tika novērtētas dažādas zināšanas par pakalpojumu kvalitāti un grupas standartiem, pārdošanu un mārketingu, komandas un organizācijas vadību, garantijas noteikumu ievērošanu u.c.

Finālā kopumā iekļuva astoņas komandas (pa 2 dalībniekiem katrā) no Peugeot un Citroën pēcpārdošanas servisa tīkliem visā pasaulē, kur strādā vairāk nekā 14 000 pēcpārdošanas servisa vadītāju.

Pēc divām aizraujošām un asas konkurences sacensību dienām pirmo vietu ieguva Citroën Francijas komanda, otro vietu ieņēma Citroën Krievija un trešo - Peugeot Argentīna.

Peugeot Baltijas komanda sacensībās ieņēma 7. vietu. Baltiju pārstāvēja Latvijas un Lietuvas apvienotā komanda, kurā ietilpa Tomas BARTKEVIČIUS, Peugeot pēcpārdošanas servisa vadītājs no Kauņas un Ivo ČIVKAŠS, Peugeot Liepājas pārstāvniecības pēcpārdošanas servisa vadītājs.

Peugeot Baltijas pēcpārdošanas servisam tas ir ļoti augsts atzinums jebkurā gadījumā - sveicam Tomasu un Ivo par lielisku rezultātu!