Gada komercautomobilis 2019

PARTNER

Jaunajam Peugeot Partner jauns tituls “Gada komercautomobilis 2019”

Vakar, 19. septembrī Hannoverē jaunajam Peugeot Partner tika piešķirts jauns starptautiskais tituls “Gada komercautomobilis 2019” (International Van of the Year 2019), kas ir liels atzinums Peugeot komandas pieliktajām pūlēm.

Jaunajam Peugeot Partner šī nozīmīgā balva tika piešķirta jau pirms modeļa palaišanas tirgū, kas notiks tuvāko pāris nedēļu laikā. Šo godpilno nosaukumu pēc titula dibināšanas 1992. gadā Peugeot saņem jau piekto reizi. 

Jaunais Peugeot Partner titulu ir pelnījis pateicoties šādiem parametriem: līdz šim neredzētas dinamiskās un akustiskās īpašības, augsts tehnoloģiskais un drošības līmenis, divi dažādi virsbūves garumi (4,4 un 4,75 metri), plaša dzinēju un papildu aprīkojuma izvēle, kas atvieglina automobiļa ekspluatāciju. Uzmanību piesaistīja divi būtiski jauninājumi: sistēma, kas palīdz izvairīties no automobiļa pārslogošanas un manevrēšanai domātas aizmugures un sānu aklo zonu uzraudzības kameras.

Turklāt Peugeot Partner atšķiras ar multifunkcionālu un komercautomobiļiem vēl nebijušu vadītāja vietu i-Cockpit®, kas uzlabojis braukšanas ērtības. Katrs var pasūtīt savām vēlmēm atbilstošu Peugeot Partnermodeli, starp kuriem ir arī ļoti skarbiem braukšanas apstākļiem pielāgoti automobiļi ar paaugstinātu klīrensu, vai automobiļi braukšanai pa asfaltētiem ceļiem tiem, kas daudz laika pavada sēžot pie stūres.

Starptautiskā Gada komercautomobiļa balva ir dibināta 1992. gadā. Žūrija sastāv no 25 auto žurnālistiem un neatkarīgām automobiļiem veltītām preses izdevniecībām.

Peugeot

Peugeot zīmols piedāvā saviem klientiem uzmundrinošu un patīkamu braukšanas pieredzi, mīkstu dizainu un bezkompromisa kvalitāti. Uzņēmumam pieder vairāk nekā 10 000 tirdzniecības salonu apmēram 160 valstīs, kuru pērnā gada tirdzniecības rādītāji pieauga vairāk par 10,4 % un sasniedza 2,1 miljonus automobiļu. Peugeot automobiļu ražošanu uzsāka 1889. gadā. Šogad Peugeot 3008DKR uzvarēja Maxil Dakar rallijā un rūpnīcas komanda uzsāka cīņu FIA rallijkrosa pasaules čempionātā.