Peugeot modeļi Rīgas auto izstādē

Riga ms
Riga ms

Riga ms

Riga ms

10.04.19

Jaunākie un titulētākie Peugeot modeļi Rīgas auto izstādē

No 12.-14. aprīlim Rīgā, Ķīpsalā norisināsies Baltijā lielākā starptautiskā auto izstāde, kurā Peugeot prezentēs jauno 508, titula “Latvijas Gada auto 2019 Dizaina balva” ieguvēju.

“2018. gada beigās tirgū ienākušais jaunais Peugeot 508 ir pieejams visās Peugeot pārstāvniecībās, pateicoties tā izskatam, cilvēku interese par šo modeli ir liela,” komentēja Peugeot Baltic izpilddirektors Andrus Kūss (Andrus Kuus). “Rīgas auto izstādē ikviens apmeklētājs varēs iepazīties ar jaunā Peugeot 508 tehnoloģiskajiem risinājumiem un palīdzības vadītājam sistēmām, kas braukšanas pieredzi paceļ patiesi jaunā līmenī,” piebilda Kūss.

Izstādē būs arī Latvijas 2019. gada labākais un funkcionālākais ģimenes automobilis – Peugeot Rifter, visu laiku populārākais Peugeot furgons Partner, kas ieguvis starptautisko titulu “Gada komercautomobilis 2019”, kā arī desmitiem starptautisku godalgu ieguvušie pilsētas krosoveri 3008 un 5008.

Visu izstādes laiku būs iespēja komunicēt ar Peugeot pārstāvjiem uz vietas, vienoties par izmēģinājuma braucieniem un izmantot izstādes īpašos piedāvājumus.