Peugeot piedalās Zīda ceļa rallijā Maskava – Pekina

Peugeot piedalās Zīda ceļa rallijā Maskava – Pekina

/image/03/3/1280x400-2008-dakar.121033.jpg

Dakāras rallija uzvarētājs Peugeot 2008DKR ar trīs ekipāžām startēs vienā no garākajām rallija sacensībām. Sacensībās piedalīsies 2016. gada Dakāras rallija uzvarētāji Stefans Peterhansels (Stéphane Peterhansel) un Žans-Pols Kotrets (Jean-Paul Cottret), pieckārtējais Dakāras rallija uzvarētājs Kirils Desprē (Cyril Despres) un Deivids Kastera (David Castera), kā arī leģendārie Sebastiens Lēbs (Sébastien Loeb) un Daniels Elena (Daniel Elena). Šajās sacensības tiks šķērsotas trīs valstis: Krievija, Kazahstāna un Ķīna, kopējais ceļa garums ir aptuveni 10 000 kilometri, no kuriem 4500 km ir sadalīti 15 dažādos sacensību posmos.

Balstoties uz Dakāras rallijā iegūto pieredzi, Peugeot 2008DKR papildus tika uzlabots, un braucēju ērtībai garajās sacensībās automobilim ir uzstādīts kondicionieris. No tehniskās puses tiek izmantots 3,0 litru V6 Twin Turbo dīzeļdzinējs, kura jauda ir 350 zirgspēki un 800 Nm. Tāpat, kā iepriekš Peugeot 2008DKR ir ar aizmugurējo piedziņu, kas savu veiktspēju jau ir pierādījusi iepriekšējos rallijos.

“Tā kā mums nav iepriekšējas sacensību pieredzes Krievijā un Kazahstānā, tas būs kārtējais aizraujošais izaicinājums. Tas noteikti būs ļoti liels izaicinājums gan braucējiem, gan automobiļiem,” komentēja Bruno Famins (Bruno Famin), Peugeot Sport izpilddirektors.

Rallijā, kas ved no Maskavas līdz Pekinai, Peugeot komanda piedalās pirmo reizi. 

Zīda ceļa rallijs Maskava – Pekina norisināsies no 8. - 24. jūlijam.

Oficiālā mājaslapa: http://www.silkwayrally.com/