Jaunais PEUGEOT 308 - tehnoloģijas iemiesojums

Jaunais PEUGEOT 308 - tehnoloģijas iemiesojums

8.05.2017

/image/72/4/308fl.232724.jpg

Peugeot koncerns pāršķir jaunu lapaspusi visvairāk pārdoto automobiļu “mūža grāmatā” un izlaiž atjauninātu 308 modeli. Automobilis iegūs atsvaidzinātu izskatu, jaunu dzinēju un pārnesumkārbas, kā arī jaunas autovadītāja palīgsistēmas.

Iespaidīgs virsbūves dizains - slaveno lauvas logotipu spēcīgi aptver vertikāls dekoratīvais režģis, elegants dzinēja pārsegs un LED gaismas signatūra visiem aprīkojuma variantiem.

Aprīkojumā ir iekļautas vairākas jaunas autovadītāja palīgsistēmas: ceļazīmju atpazīšanas sistēma, Active Safety Brake automātiska avārijas bremzēšanas sistēma, automātiskas tālās gaismas, autovadītāja uzmanības uzraudzības sistēma, aktīva braukšanas joslu uzraudzības sistēma u.c. Peugeot 308 kā pirmajam starp PSA grupas automobiļiem būs aktīvā kruīza kontrole ar ACC Stop sistēmu. Automobiļa novietošanu stāvvietā atvieglos 180 grādu leņķa atpakaļgaitas kamera, bet Park Assist funkcija noteiks brīvā laukuma izmērus un automašīnas novietošanas laikā pati pagriezīs stūri.

Peugeot automobilī izmantota šim zīmolam raksturīgā ergonomiskā un lietošanai draudzīgā i-Cockpit vadītāja vieta. Šim modelim ir kompakta izmēra sportiska stūre, un drošību paaugstina augstāk paceltais vadības ierīču panelis, kas tagad atrodas tieši autovadītāja redzes laukā, līdz ar to braukšanas laikā gandrīz nav jānovērš skats no ceļa.

Stilīgo salona interjeru raksturo tīra un plaša priekšējā daļa ar nedaudzām uzreiz pamanāmām pogām un kvalitatīvu materiālu. Viduskonsoles 9,7 collu ekrānam tagad ir jauna grafika, 3D navigācijas sistēma ar balss vadību un optimāli ātra piekļuve automobiļa funkcijām un lietotnēm. Jaunais PEUGET 308 ir aprīkots ar Mirror Screen sistēmu, kas savienojama ar Mirrorlink™ un Apple Carplay® tehnoloģijām, un ļauj autovadītājam savu viedtālruni pieslēgt automobiļa ekrānam.

Peugeot 308 automobiļi būs aprīkoti ar jauniem dzinējiem un pārnesumkārbām, turklāt izvēlē iekļauts pilnīgi jauns 1,5 BlueHDi 130Zs dīzeļdzinējs un šim segmentam neparasta 8 pakāpju automātiskā pārnesumkārba. Kā benzīna, tā arī dīzeļdzinēji būs nodrošināti ar jaunām izmešu samazināšanas sistēmām, ar kurām Peugeot jau tagad būs gatavs atbilst jaunajiem piesārņojuma robežnormu kritērijiem.

Jaunais Peugeot 308 tiks izlaists Francijā Sošo rūpnīcā un autosalonos pārdošanā parādīsies šā gada septembrī.