PEUGEOT MODEĻU KLĀSTS

/image/64/8/peugeot508-calandre-2015-01.9648.jpg

Kādu automašīna izvēlēties – un kā zināt, vai Jūsu izvēle bijusi pareiza?

Peugeot izvēles funkcija ļauj salīdzināt dažādus modeļus. Neatkarīgi no tā, vai esat privāts autoīpašnieks vai arī automašīna Jums nepieciešama profesionālai darbībai, mūsu plašajā modeļu klāstā atradīsies viss – sākot no pilsētas automašīnām līdz ģimenes automašīnām un no sedaniem līdz miniveniem.

/image/84/9/640x480-208.120849.jpg

Hečbeki

Patīkama autovadīšana, ērta novietošana stāvvietā un ekonomija, tie ir tikai daži no atslēgas vārdiem, kas raksturo Peugeot hečbekus. Šeit atrodamas automašīnas Jūsu ikdienas braucieniem, gan privātiem, gan darījumu braucieniem.

/image/82/4/peugeot-3008-2016-172-fr.img.120824.jpg

Krosoveri

Stilīgie, bet praktiskie krosoveri piedāvā savam īpašniekam labāko no tā, kas raksturīgs automašīnām no divām dažādām klasēm. Tie ir vienlaikus kompakti un plaši. Skarbi, bet grezni. Patīkama izskata un efektīvi. Neatkarīgi no tā, vai Jums patīk vizināties pa pilsētu vai braukt pa šoseju, Peugeot krosovers – tā ir automašīna Jums un Jūsu ģimenei.

/image/20/7/peugeot-508-2202styp-104.382207.jpg

Sedani un universāļi

Peugeot sedanu un universāļu izvēlē Jūs varat atrast gan ērtu un plašu automašīnu savai ģimenei, gan pievilcīgu automašīnu darījumu braucieniem.

Traveller

Universālie miniveni

Kurš apgalvo, ka ekoloģisks nozīmē mazjaudīgs? Ar HYbrid4 tehnoloģiju mūsu hibrīdautomobiļu modeļu klāstam raksturīgs augsts jaudas un draudzīguma videi līmenis. Šīs videi nekaitīgās automašīnas piedzen dīzeļdzinējs un elektrodzinējs, kas nodrošina degvielas ietaupījumu un zemu siltumnīcefekta gāzu izmešu līmeni.

NEW 308 gti

Sporta hečbeki

Sportiskās, tīrasiņu šķirnes izskata un ekskluzīvās vadības kabīnes i-Cockpit ar savu augsto kvalitāti, bagātīgo komplektāciju un sportisko dizainu dāvā vēl vairāk prieka, vadot auto.

/image/18/2/peugeot-rifter-1802styp004.382182.jpg

Miniveni

Augot Jūsu ģimenei, Jūsu automašīna ātri tiks piepildīta ar jauniem sēdekļiem, bērnu ratiņiem, nemaz nerunājot par papildu bagāžu. Tādēļ parūpējieties par ietilpīgu automašīnu jau tagad un aplūkojiet vienu no universālajām Peugeot automašīnām

Kravas automašīnas

new lcv range

Katram uzņēmējdarbības veidam ir savas prasības, tādēļ PEUGEOT kravas automašīnu klāstu veido daudzi dažāda augstuma un garuma korpusi, kas kopā ar ekonomisko dzinēju ļauj padarīt automašīnas ekspluatāciju optimālu.