7-9 vietīgas automašīnas

/image/28/4/peugeot-rifter-2020-029-fr.781284.jpg

7 vietīgas automašīnas | 9 vietīgas automašīnas

Ērtie miniveni

Nepietiek sēdekļu jūsu augošajai ģimenei? Vai varbūt jūsu uzņēmējdarbības vēriens ir pāraudzis jūsu veco automašīnu? Mūsu 7 un 9 vietīgās automašīnas atrisinās šīs problēmas un paveiks vēl ko daudz vairāk. Ja jums ir nepieciešama 7 vietīga automašīna uzņēmējdarbībai vai 9 vietīga automašīna lielai ģimenei, Peugeot miniveni vienmēr ir jūsu rīcībā.

7 un 9 vietīgās universālās automašīnas ir aprīkotas ar luksusa interjeru, un tām raksturīga pārliecināta uzvedība uz ceļa. Kamēr jūs baudāt vienmērīgu braucienu, jūsu pasažieri var komfortabli un droši atslābināties.

7 un 9 vietīgajās automašīnās no mūsu modeļu klāsta tiek izmantotas modernās tehnoloģijas, kuras padara ceļu līdz jūrai, braucienu uz skolu vai uz pikniku vieglāku nekā jebkad agrāk. Jaunais 7 vietīgais Peugeot 5008 modelis ir aprīkots ar salonu “Multi-flex”. Jūs varat paeksperimentēt ar daudziem salona iekārtojuma variantiem, salokot un atlokot sēdekļus. Ja jūsu ģimenes vai darba vajadzībām ir svarīgas pasažieru iekāpšanas un izkāpšanas un kravu iekraušanas vai izkraušanas ērtības, mūsu 9 vietīgajai automašīnai Traveller ir dubultās bīdāmās durrvis.