/image/47/1/peugeot-gama-suv-pagina.807471.jpg

Peugeot krosoveru klāsts

Stilīgie, bet praktiskie krosoveri savam īpašniekam piedāvā labāko no tā, kas raksturīgs divu dažādu klašu automobiliem. Tie vienlaikus ir kompakti un plaši. Skarbi, bet grezni. Patīkama izskata, bet arī ekonomiski un efektīvi. Neatkarīgi no tā, vai Jums patīk vizināties pa pilsētu vai braukt pa šoseju, Peugeot krosovers – tas ir automobilis Jums un Jūsu ģimenei.

Mūsu krosoveri būdami jaudīgi ir arī eleganti. Jo Peugeot zīmols tieši ar eleganci ir slavens. Kaut arī izmēros kompakti, tomēr modernie krosoveri ir aprīkoti ar daudzām augsto tehnoloģiju ierīcēm, piemēram, atpakaļskata kameru (3008) vai palīgsistēmu automašīnas novietošanai stāvvietā “Park Assist” (2008).

Pateicoties plašai kabīnei un bagāžas nodalījumam, “Multi-Flex” salonam, kā arī inovatīvajiem glabāšanas nodalījumiem šajos krosoveros ir pietiekami daudz vietas, lai sasēdinātu pasažierus ar bērniem, iekrāmētu bagāžu un pat tādas lietas kā guļamkrēslus, kas ir tik noderīgi atvaļinājumu sezonā.

Gan Peugeot 2008, gan 3008 modelim ir raksturīga ievērojami augstāka vadītāja sēdpozīcija, kas nodrošina pilnīgi jaunu skatu uz ceļu.

Pateicoties uzlabotajiem dzinējiem ar HDi un PureTech dzinēju sistēmu “Start and Stop”, šie pilsētas krosoveri nodrošina augstu degvielas patēriņa efektivitāti.

Iepazīstieties ar mūsu jauno krosoveru klāstu.