PARTNER KLĀSTS

/image/89/4/peugeot-partner-load-07.jpg

Katrā uzņēmējdarbībā ir savas ekspektācijas. Atbildot tām, PEUGEOT Partner ir pieejams dažādos modeļos, lai atbilstu Jūsu konkrētajām vajadzībām neatkarīgi no tā, vai esat pašnodarbinātais vai autoparka vadītājs.

Pieejams četros dažādos modeļos (L1: 4,38 m garums, L2: 4,63 m garums, apkalpes kabīnes modelis vai grīdas kabīnes modelis), šī kravas automašīna ir ideāls rīks, kas perfekti piemērots visām Jūsu uzņēmējdarbības prasībām.

PEUGEOT Partner modelis ir pieejams arī grīdas kabīnes versijā. Tas piedāvā efektīvu pārveidošanas bāzi, kas ļauj pārveidotājiem pielāgot automašīnu arvien pieaugošajām klientu speciālajām vajadzībām (piemēram, dzesēta automašīna ar izotermisku glabāšanas bloku vai speciālas konstrukcijas un sabiedrisko darbu automašīna).

VIENLAIDU SĒDEKLIS “MULTI-FLEX”

NEPĀRSPĒJAMAS MODULĀRAS IES

/image/89/8/peugeot-partner-load-09.jpg
/image/90/2/peugeot-partner-load-11.jpg
/image/90/0/peugeot-partner-load-10.jpg

PEUGEOT Partner piedāvā ekskluzīvas modulāras izkārtojuma iespējas ar atjautīgo vienlaidu sēdekli “Multi-Flex”. PEUGEOT Partner raksturo tā nepārspējamais modulārais izkārtojums un raksturīgais sēdvietu risinājums, kopš tas pirmo reizi tika laists klajā un pretēji citām automašīnām šajā segmentā tam ir trešais sēdeklis priekšējā daļā papildu pasažierim, kā arī daudz citu izvēles iespēju!

Ja nepieciešams, sānu pasažiera sēdeklis ir pilnībā nolokāms un izņemams, atbrīvojot līdzenu grīdu kravas telpai. Partner modelis tad var uzņemt kravas līdz pat 3 m garumā (3,25 m garajā modelī) un līdz 10 cm augstumā (lūdzu, pārliecinieties, ka visas kravas ir droši nostiprinātas). Sānu sēdekļa spilvenu arī var pacelt pilnībā, tādējādi atļaujot pārvadāt augstas kravas kabīnes sadaļā ar papildu 400 litriem kravas ietilpības. Tajā ir vieta diviem cilvēkiem, lai ērti ceļotu abos no iepriekš minētajiem izkārtojuma veidiem.

PILNĪGA PIELĀGOJAMĪBA

/image/89/6/peugeot-partner-load-08.jpg

Piekļuve PEUGEOT Partner modelim ir padarīta vieglāka ar zemu iekraušanas slieksni. Ar tādu pašu mērķi ir uzstādītas paneļu vai stiklotasi, asimetriskas aizmugures durvis ar eņģēm, kas atveras līdz 180° leņķim. Tās atveras, lai atklātu taisnleņķa atveri, kas padara masīvu priekšmetu iekraušanu vieglāku un drošāku.

Vienas vai divu bīdāmo durvjui izvēles iespēja padara iekraušanu Jums vieglāku.

Ar šo parauga cienīgo iekraušanas platumu 1,62 m un 1,23 m starp riteņu arkām PEUGEOT Partner spēj ietilpināt 2 eiro paletes (1,2 m x 0,80 m) savā īsajā L1 modelī.

Furgona aizmugures jumta lūka nozīmē, ka var pārvadāt garus priekšmetus un durvis joprojām var droši aizvērt braucot.

DROŠA TRANSPORTĒŠANA

/image/88/8/peugeot-partner-load-04.jpg
/image/89/0/peugeot-partner-load-05.jpg

PEUGEOT Partner grīda ir aprīkota ar 6 atsaites gredzeniem, lai Jūs varētu nostiprināt un pasargāt savu kravu. PEUGEOT Partner modelim ir arī plašs kravas aizturu klāsts, tādu kā aizsargkāpnes, pusaugstu starpsiena ar noņemamu lūku un paaugstināts režģis. Pilnā starpsiena ar SECURIT triecienizturīgo drošības stiklu un izolējošais filcs uz kabīnes sāniem nodrošina optimālu drošībui un komfortu.

APKALPES KABĪNES MODELIS

/image/88/2/peugeot-partner-load-02.jpg

Būdams izveidots uz garā Partner modeļa bāzes, apkalpes kabīnes modelis piedāvā papildu sēdekļu rindu (3 vietas), Jums piedāvājot lielāku elastību un iespēju sasēdināt automašīnā līdz pat 5 cilvēkiem. Aizmugures vienlaidu sēdekli ar pilnu iebūvēto kravas aizturi var nolocīt, atbrīvojot izmantojamās grīdas telpu 1,80 m garumā. 

JŪSU PEUGEOT PĀRVEIDOŠANA

PARTNER PINGVIIN

PEUGEOT Partner kravas automašīna ir pieejama arī grīdas kabīnes versijā. Tas piedāvā efektīvu pārveidošanas bāzi, ļaujot pārveidotājiem pielāgot automašīnu Jūsu pieaugošajām speciālajām vajadzībām un prasībām. PEUGEOT Partner var pārveidot par dzesētājautomašīnu ar izotermisko glabāšanas bloku vai speciālas konstrukcijas un sabiedrisko darbu automašīnu.