PEUGEOT Partner furgons ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām vieglākai braukšanai un vēl lielākai drošībai automašīnā. Ar visām Partner palīgsistēmām un augsto tehnoloģiju aprīkojumu Jūs sniedzat sev labāko iespēju aprūpēt un apkopt savu PEUGEOT.

BlueHDi DZINĒJS

/image/90/6/peugeot-partner-techsecurity-01.jpg

1/ PEUGEOT Partner furgons ir pieejams ar plašu Euro 6 BlueHDi dīzeļdzinēju klāstu, kas nodrošina no 75 līdz 120 zs. BlueHDi dzinēji piedāvā uzlabotu vadāmību kopā ar efektīvu degvielas patēriņa un CO2 izmešu līmeni.

2/ PEUGEOT Partner modelis var būt aprīkots ar 1,6 l BlueHDi 100 zs S&S ETG6 dzinēju. Jūs varat viegli pārslēgt automātisko (A) režīmu un manuālo (M) režīmu ar PEUGEOT Partner augstās veiktspējas 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu un režīmu pārslēgu, kas ir ārti uzstādīt infopaneļa vidusdaļā.

/image/91/8/peugeot-partner-techsecurity-06.jpg

ATPAKAĻSKATA KAMERA

Atpakaļskata kamerai sāk darboties, tiklīdz ieslēdzat sava PEUGEOT atpakaļgaitu. Tad Jūs varat redzēt savu ceļu atpakaļgaitā 7” skārienekrānā, padarot Jūsu manevrus drošākus un vieglākus. 

/image/91/0/peugeot-partner-techsecurity-03.jpg

ACTIVE CITY BRAKE

Sistēma “Active City Brake”i (Automātiska pilsētas bremzēšanas sistēma un sadursmes brīdinājuma sistēma), kas ir īpaši noderīga pilsētā, ir Jūsu bremzēm izstrādāta drošības funkcija. Sistēma “Active City Brake” brīdina vadītāju par iespējamu sadursmi, braucot ar ātrumu, kas mazāks par 20 jūdzēm/h pilsētvidē un, ja nepieciešams, iedarbina avārijas bremzi, lai izvairītos no sadursmes vai samazinātu negadījuma nopietnību, ja vadītājs nereaģē laikā.

/image/92/0/peugeot-partner-techsecurity-07.jpg

“GRIP CONTROL®”

Grip Control®iuzlabo noturību uz ceļa un PEUGEOT Partner modeļa saķeri uz visām virsmām, lai braukšanas pieredze būtu relaksētāka. Pateicoties ciparnīcai viduskonsolē, Jūsu noturības uz ceļa/saķeres rēžims automātiski pielāgojas vairumam apgrūtināto apstākļu: sniegs, dubļi vai smiltis.

PALĪGSISTĒMA KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI SLĪPUMĀ

Sistēma “Hill Assist” uz brīdi saglabā automašīnu nekustīgā stāvoklī turpgaitā vai atpakaļgaitā nogāzē ar 5 % vai lielāku slīpumu. Šī funkcija nodrošina vadītājam pietiekami daudz laika, lai pārliktu kāju no bremžu pedāļa uz akseleratora pedāli.

KRUĪZA KONTROLE UN ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS

Kruīza kontrolesi funkcija saglabā nemainīgu ātrumu bez nepieciešamības vadītājam spiest akseleratora pedāli. Bet ātruma ierobežotājs ierobežo automašīnas maksimālo ieprogrammēto ātrumu lielākai drošībai.

PALĪGSISTĒMA AUTOMAŠĪNAS NOVIETOŠANAI STĀVVIETĀ

Vizuāla palīgsistēma automašīnas novietošanai stāvvietā ar audio signāliem konstatē šķēršļusi Jūsu automašīnas tuvumā, veicot manevrus. To var izmantot kopā ar atpakaļskata kamerui, lai manevri būtu vieglāki un drošāki!