Jaunais Partner furgons

/image/35/8/peugeot-par-2018-044-fr.455358.jpg

JAUNAIS
PEUGEOT PARTNER

Ar vairāk nekā 20 gadus profesionāļu veiktiem testiem un tirgus parauga līmeņa kvalitāti jaunā PEUGEOT Partner paaudze piedāvā zīmola pašreizējo hečbeku cienīgu komforta un pakalpojumu līmeni.

JAUNS, SPECIGS UN PARLIECINOSS DIZAINS

Jaunais PEUGEOT Partner modelis parāda jaunu līdzsvaru savās proporcijās, kas tam piešķir „mazam, veiklam un kompaktam furgonam“ atbilstošu stilu. Spēcīgā priekšējā daļa ar īso motora pārsegu, jauno vertikalizēta radiatora režģa dizainu un uz priekšu izvirzīto vējstiklu, priekšējiem lukturiem ar iestrādātu hromētu smailo daļu iezīmē jauno PEUGEOT identitāti. Virsbūves augstā viduslīnija, kas savieno uzlabotās priekšējās un aizmugurējās pārkares, kas uzlabo visu jaunā PEUGEOT Partner modeļu klāstu.
Šo personību vizuāli pastiprina aprīkojuma pakete „Pack Chantier“ ar saviem lielajiem riteņiem un paaugstināto klīrensu.

KATRAI DARBIBAI SAVS JAUNAIS PEUGEOT PARTNER

Lai atbilstu katrām vēlmēm, jaunais PEUGEOT Partner modelis ir pieejams:

 • 2 garuma versijās: L1 (Standarta) un L2 (Garā)i,
 • BUSINESS versija kilometru rijējiem,
 • GRIP versija tiem, kas neturas tikai uz asfaltētiem ceļiem vien,
 • padziļinātas kabīnes versijai, lai pārvadātu līdz pat 5 personām,
 • and always à la carte in PRO and PREMIUM to meet more specific requirements.

PARTNER BUSINESS

/image/33/5/k9-vu-3-4-avd-l1-asphalt-fond-studio.455335.jpg

PARTNER GRIP

/image/33/7/l2-3-4-avd-grip-fond-studio.455337.jpg

PARTNER TEAM

/image/34/6/l2-cabine-approfondie-3-4-avd-avec-ab-fond-studio.455346.jpg

PEUGEOT PARTNER BUSINESS

KILOMETRU RIJEJIEM

/image/33/5/k9-vu-3-4-avd-l1-asphalt-fond-studio.455335.jpg
/image/33/6/l1-3-4-ard-asphalt-fond-studio.455336.jpg

KLUSUMS, KOMFORTS UN DROSIBA

Jums, kas pavada garas stundas un kilometrus pie stūres, jaunā PEUGEOT Partner BUSINESS apdares līmenis standarta aprīkojumā ir aprīkots ar jūsu paredzētajam lietošanas veidam atbilstošām un pielāgotām iekārtām: 

- pastiprināta akustika, īpaši  BUSINESS apdares līmenī, kravas automašīnu segmentā ne ar ko nesalīdzināmam akustiskajam komfortam, lai jūs beidzot varētu sazvanīties vislabākajos apstākļos;
- komforta sēdekļi;
- lietderīgā krava līdz 1000 kg L1 i versijā un līdz 950 kg L2 i versijā;
- manuālais gaisa kondicionētājs;
- daudzi atjautīgi nodalījumi, kas ir paredzēti visiem jūsu profesionālajiem piederumiem salonā, kas kopā veido 113 litru tilpumui.

Ar jauno PEUGEOT Partner modeli jums vairs nebūs jāatsakās no savas drošības, jo jūs brauksiet kravas automašīnā, kas no šodienas bauda jaunākās paaudzes ADASi sniegtās priekšrocības:

- „Surround Rear Vision“ aprīkojums pasaules pirmizrādē;
- elektriskā sekundārā bremze;
- savienotais radio ar 8'' Touch Screen skārienekrānu,
- ātruma ierobežotājs un kruīza kontrole,
- lietus un gaismas sensori.

Visas šīs standartaprīkojumā iepriekš uzstādītās iekārtas, protams, var tikt papildinātas gan ar citām izvēles iespējām, gan ar pārējo klāsta piedāvājumu.

PEUGEOT PARTNER GRIP

TIEM, KAS NETURAS TIKAI UZ ASFALTETIEM CELIEM VIEN

/image/33/7/l2-3-4-avd-grip-fond-studio.455337.jpg
/image/33/9/l2-3-4-arriere-grip-fond-studio.455339.jpg

IZTURIBA, SPEKS UN BEZCELS

Jums, kas ikdienā nonāk prom no iestaigātiem ceļiem, jaunā PEUGEOT Partner modeļa GRIP apdares līmenis standarta aprīkojumā ir aprīkots ar jūsu paredzētajam lietošanas veidam atbilstošām un pielāgotām iekārtām:

- „Pack Chantier“aprīkojuma pakete: izmantošanai būvlaukumos pielāgots klīrenssi, ko papildina labāka motorika ar sistēmu „Advanced Grip Control“ tandēmā ar liela diametra M+S riepāmi, īpašu aizsargplāksni zem motora un vienādu rezerves riteni i;
- sistēma Advanced Grip Control, jaunākās paaudzes ADASi kopā ar Grip Control: uzlabota pretslīdes sistēma ar 5 saķeres režīmiem; un Hill Assist Descent Control (HADC) sistēmu: jauna funkcija nevainojamai automašīnas vadībai stāvās nogāzēs, kas samazina automašīnas slīdēšanu vai strauju ripošanui;
- modularitāte priekšējā daļā, kas ļauj pārvadāt 3 personas vai arī palielināt lietderīgo garumu vai tilpumu, izmantojot Multi-Flex vienlaidu sēdeklii, kura centrālā sēdvieta ir paplatināta lielākam komfortam;
- lietderīgā krava līdz 1000 kg L1 i versijā un līdz 950 kg  L2 i versijā;
- ar plastmasu pārklāta iekraušanas grīda;
- papildu apgaismojums iekraušanas zonā;
- daudzi atjautīgi nodalījumi, kas ir paredzēti visiem jūsu profesionālajiem piederumiem salonā, kas kopā veido 113 litru tilpumui.

Visas šīs standartaprīkojumā iepriekš uzstādītās iekārtas, protams, var tikt papildinātas gan ar citām izvēles iespējām, gan ar pārējo klāsta piedāvājumu.

PEUGEOT PARTNER TEAM

LAI PARVADATU LIDZ PAT 5 PERSONAM

/image/34/6/l2-cabine-approfondie-3-4-avd-avec-ab-fond-studio.455346.jpg
/image/34/4/l2-3-4-arriere-caba-fond-studio.455344.jpg

MODULARITATE, KOMFORTS UN PIEEJAMIBA RUPNICA

Jaunais PEUGEOT Partner ar padziļināto kabīni atšķiras ar šādiem elementiem:


- modularitāte, kas ļauj pārvadāt līdz pat 5 personām un palielināt lietderīgo garumu vai tilpumu, vienlaikus saglabājot kravas automašīnas statusu;
- no rūpnīcas pieejamā padziļinātā kabīnei ar režģotu starpsienu kustīgas kravas aizturēšanai un jūsu un jūsu pasažieru drošībai ar lūku garām kravām un nodrošinot tādu pašu vietu ceļgaliem aizmugurējās sēdvietās kā jaunajā PEUGEOT Rifter modelī;
- tikai uz jaunā PEUGEOT Partner L2 i modeļa bāzes;
- pieejams ar aprīkojuma paketi „Pack Chantier“i izvēles aprīkojumā;
- lietderīgā krava līdz pat 850 kg;
- daudzi atjautīgi nodalījumi, kas ir paredzēti visiem jūsu profesionālajiem piederumiem salonā, kas kopā veido 113 litru tilpumui.

PEUGEOT i-Cockpit®

JAUNS VEIDS, KA STRADAT

Standartaprīkojumā izmantojiet PEUGEOT i-Cockpit® sniegtās priekšrocības, ko iedvesmojusi zīmola hečbeku un krosoveru līnija: moderns dizains, kas apvieno mēraparātu paneli acu augstumā, kompaktu stūri ar integrētām vadības ierīcēm un lielu 8’’ kapacitatīvo skārienekrānu, kas jums piedāvā lielisku vadāmību un īstu baudu ar kravas automašīnu segmentā nepieredzētu vadītāja pozīcijas ergonomiju.

Izbaudiet kravas automašīnu segmentā vēl nepieredzēta komforta sniegtās priekšrocības, lai padarītu jauno PEUGEOT Partner modeli par jūsu biroja pagarinājumu.
Beidzot veiciet savas telefona sarunas tā nosaukuma cienīgā komfortā, izmantojot  BUSINESS aprīkojuma līmenim raksturīgo akustisko apstrādi, vienlaikus ļaujot jūsu viedtālrunim veikt uzlādi ar indukciju i. Ar Multi-Flex vienlaidu sēdekli uzņemiet līdz pat 3 personām vai izvēlieties vai nu lietderīgo garumu, nolokot tā atzveltni, vai lietderīgo tilpumu, paceļot tā sēdekli. Izmantojiet tā grozāmo plauktu rakstīšanai i, lai novietotu savu datoru, vienlaikus veicot tā uzlādi pie 230 voltu ligzdas i.

SAVIENOJAMIBA

PROFESIONALIEM PAREDZETI ATJAUTIGI RISINAJUMI

/image/35/2/k9-vu-detail-ecran.455352.jpg

Padariet savu ceļu vienkāršāku, izmantojot tādas jaunākās paaudzes autovadīšanas palīgsistēmas kā savienoto 3D navigāciju ar balss atpazīšanas funkciju un brauciet mierīgi ar sistēmu „PEUGEOT Connect SOS & Assistance“. Lai papildinātu jūsu komfortu, atrodoties automašīnā, jūsu viedtālrunis pieslēdzas 8” kapacitatīvajam skārienekrānam, izmantojot funkciju Mirror Screen Triple Playi, kamēr notiek tā uzlāde ar indukcijui.

SURROUND REAR VISION

NEBRAUCIET VAIRS UZ LABU LAIMI

/image/34/7/peugeot-par-2018-014-fr-wip.455347.jpg

Ar jauno PEUGEOT Partner modeli esiet pirmie priviliģētie, kas var izmantot Surround Rear Vision sistēmasi priekšrocības. Šī jaunākās paaudzes braukšanas palīgsistēma jums padara vieglāku un drošāku jūsu pārvietošanos, jums ļaujot labāk kontrolēt savu braukšanas apkārtni pat bez logiem.

Šī ADASi sistēma, izmantojot divas kamerasi, ļauj parādīt atskaņošanas ekrānāi tuvākās apkārtnes skatus jūsu automašīnai bez logiem vai ar pilnu atdalošo starpsienu.

Šai sistēmai ir trīs apakšfunkcijas:
- pasažiera sānu skats, lai parādītu sānu zonu automašīnas pasažiera zonā un uzlabotu aklās zonas redzamību;
- tālās redzamības funkcija, lai līdzinātos atpakaļskata spogulimi;
- atpakaļskata kameras funkcija, lai parādītu tuvāko aizmugurējo zonu un padarītu manevrus vieglākus, jums norādot jūsu automašīnas platumu ar atlocītiem atpakaļskata spoguļiem, 30 cm, 1 m un 2 m atstatumu no buferiem, jūsu automašīnas stūres izgriešanas rādiusu atkarībā no stūres pozīcijas, kā arī aizmugurējo durvju atvēršanas rādiususi.

Ar sistēmu „Surround Rear Vision“ jums vairs nevajadzēs izvēlēties, vai uzlabot savu drošību, palielinot savu redzamības zonu, vai labāk nostiprināt savu kravu i, kas dažreiz krietni pārsniedz pat automašīnas vērtību, turpmāk izvēloties pilnībā slēgtu iekraušanas zonu i iepriekšējās stiklotās vietā.

OVERLOAD INDICATOR

VAIRS NEPĀRSNIEDZIET IEROBEŽOJUMUS

/image/35/3/peugeot-par-2018-015-fr-wip.455353.jpg

Ekskluzīvi starp visām kravas automašīnām no visiem dažādajiem segmentiem jaunais PEUGEOT Partner modelis var būt aprīkots ar Overload Indicatori.
Šī iebūvētā novatoriskā funkcija ļauj informēt vadītāju par maksimālās atļautās masas i pārsniegšanu, kas attiecas uz tehniski pieļaujamo maksimālo masu (MTAC) vai uz katru tiltu (priekšējo vai aizmugurējo) pieļaujamo masu (CMAE).


Trīskāršs mērķis:

 • novērst pārslodzes risku (automašīnas noturības uz ceļa, bremzēšanas, riepas pārsprāgšanas un priekšlaicīga nolietojuma risks u.c.);
 • atbilst jūsu vēlmēm attiecībā uz klientu un īpaši lielu autoparku CHSCT drošību;
 • izvairīties no soda naudas riskiem pārslodzes gadījumā.

PROFESIONALI PARBAUDITA AUTOMASINA

VIENMER ESIET SOLI PRIEKSA

L1 aprīkojuma līmenī i izmantojiet šādas priekšrocības:

 • lietderīgo garumu 1,817 m un lietderīgo tilpumu 3,30 m3;
 • ar Multi-Flexi vienlaidu sēdekli lietderīgo garumu līdz 3,09 m un lietderīgo tilpumu līdz 3,80 m3.

L2 aprīkojuma līmenī i izmantojiet šādas priekšrocības:

 • lietderīgo garumu 2,167 m un lietderīgo tilpumu 3,9 m3,
 • ar Multi-Flexi vienlaidu sēdekli lietderīgo garumu līdz 3,44 m un lietderīgo tilpumu līdz 4,40 m3.

Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz lietderīgā krava līdz 1000 kg, atdalošā starpsiena, lai uzlabotu jūsu drošību un komfortu, iekraušanas aprīkojuma pakete Pack Zone i, kas apvieno papildu apgaismojumu iekraušanas zonā ar līdz pat 10 stiprinājuma gredzeniem, iespēju iekraut līdz pat 2 eiropaliktņiem jau no L1 i) versijas.

GĒNOS IELIKTA IZTURĪBA

JAUNA PLATFORMA PEUGEOT PARTNER MODELIM

/image/34/9/brk9vpbleu.455349.png

Ar vairāk nekā 20 gadus profesionāļu veiktiem testiem un tirgus parauga līmeņa kvalitāti PEUGEOT Partner modelis ir ieguvis jaunu platformu, kas jums ļauj izbaudīt intensīvas autovadīšanas prieku ar augstākā līmeņa vadāmību un dinamiskām īpašībām.
Partner L2 i modeļa garums ir palielināts un līdzsvarots vienlaikus uz garenbāzes un aizmugurējās pārkares, lai panāktu lielāku iekraušanas tilpumu, vienlaikus saglabājot vadāmību un veiklību.

Apvienojiet labāko no 2 pasaulēm:

 • priekšējā daļā PEUGEOT Partner ir atvasināts no EMP2 platformas, uz kuras balstās pašreizējie PEUGEOT hečbeki un krosoverii un kas ir pielāgota kravas automašīnu īpašajām vajadzībām, un jums nodrošina dinamisku komfortu, vadāmību un stabilitāti uz ceļa, uzlabotu stūres izgriešanas diametru, vienlaikus neaizmirstot par drošību un jaunākās paaudzes braukšanas palīgsistēmām, kas līdz šim bija pieejamas tikai pasažieru automašīnām;
 • aizmugurējā daļā, uzlabojot iepriekšējās paaudzes elementu kopumu, PEUGEOT Partner palielina savu lietderīgo kravu līdz 1000 kgi, no jauna definē sānu bīdāmo durvju platumu, lai jums būtu vieglāk piekļūt kravas telpai, un saglabā pārsedzošās aizmugurējās durvis un to slēptos šarnīrus, piedāvājot labāko drošības un uzticamības apkopojumu autotirgū.

DZINEJI UN EAT8

/image/35/5/peugeot-par-2018-016-fr.455355.jpg

Automātiskās pārnesumkārbas vadība

/image/35/1/peugeot-308-2017-055-fr.455351.jpg

8 pakāpju automātiskā pārnesumkārba

Balstoties uz jaunās platformas, PEUGEOT Partner izmanto priekšrocības, ko sniedz EMP2 platformas jaunākās paaudzes dzinēji, kas paši par sevi ir efektivitātes sinonīmi ar optimāli uzlabotu lietošanas degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu. Jaunā 8 pakāpju automātiskā pārnesumkārba (EAT8) var būt uzstādīta gan ar benzīna, gan ar dīzeļdzinēju.

FOTOATTĒLU GALERIJA