Peugeot prezentē elektrisko furgonu Partner Tepee Electric

Peugeot prezentē elektrisko furgonu Partner Tepee Electric

17.02.2017

Peugeot Ženēvas autoizstādē prezentē elektrisko furgonu Partner Tepee Electric

Peugeot Partner Electiric apvieno elektriskā automobiļa priekšrocības un Partner Tepee furgona braukšanas ērtību, kas vienmēr ir bijusi tā stiprā puse.

Pētījumi liecina, ka vairums Eiropas autovadītāju vidējais nobraukums dienā ir zem 60 km. Peugeot Partner Electric pēc vienas uzlādēšanas var nobraukt līdz 170 km, kas ir daudz vairāk par ikdienā nepieciešamo. Automašīnai ir 22,5 kWh lithium-ion baterija un 49 kW (67 zirgspēki) un 200 Nm elektriskais motors. Ar ātro lādētāju 30 minūšu laikā bateriju iespējams uzlādēt līdz 80%.

Peugeot Partner ir pazīstams ar savu praktiskumu un tagad tas tiek apvienots ar elektrisko automobili. Ved bērnus uz skolu, kolēģus uz darbu vai pārvadā velosipēdus. Automobilī ērti ietilpst 5 pasažieri, kā arī tā aizmugurējā lūka un atveramais aizmugurējais logs atvieglo lielu priekšmetu iekraušanu un pārvadāšanu. Bagāžas nodalījums ir viens no lielākajiem savā klasē – 1350 litri. Noņemot otro sēdekļu rindu, atbrīvojas gluda grīda un bagāžas nodalījums paplašinās līdz 3000 litriem.

Ikdienas lietošanu ērtāku padara mobilā lietotne, ar kuras palīdzību attālināti var ieslēgt klimata kontroli, uzzināt, cik pilna ir baterija un cik ilgi notiks tās uzlādēšana. Klimata kontroli var izmantot neatkarīgi no tā, vai automobilis lādējas vai nē. Papildus Partner Electric ir pieejams plašs drošības un papildu aprīkojums, piemēram, elektroniskā stabilitātes programma ar vilces kontroles sistēmu un palīdzības sistēmu kustības uzsākšanai slīpumā, atpakaļskata kamera, parkošanās sensori, 7“ skārienjutīgs ekrāns, navigācija ar informāciju par reālā laika satiksmi, MirrorScreen funkcija utt.

Šim transportlīdzeklim ar nulles emisiju ir arī citas priekšrocības. Daudzviet Eiropā ir noteikti ierobežojumi braukšanai ar automobiļiem ar iekšdedzes dzinēju. Arvien vairāk valstis cenšas veicināt elektrisko automobiļu iegādi, piedāvā elektriskajiem automobiļiem bezmaksas vai lētākas stāvvietas vai pat atsevišķas braukšanas joslas. Tas viss tiek darīts tīrākas apkārtējās vides vārdā.

Partner Electric Eiropā būs pārdošanā sākot ar septembri.