SKIP TO CONTENT
Noma ar izpirkuma tiesībām privātpersonām

LOCATION AVEC OPTION D’ACHAT (LOA) POUR PARTICULIERS

KĀPĒC IZVĒLĒTIES NOMU AR IZPIRKUMA TIESĪBĀM?  

Atšķirībā no klasiskās ilgtermiņa nomas noma ar izpirkuma tiesībām ir līzinga veids, kas ļauj iegūt īpašumā nomājamo automobili.

 

Atkarībā no automobiļu pieejamības pie Peugeot dīleriem varat izvēlēties sev automobili no visa pieejamā un plašā modeļu klāsta: pilsētas automobiļi, sedani, universāļi, miniveni, krosoveri un pat komerctransporta modeļi.

 

Kā īpaši pielāgots finansēšanas risinājums, noma ar izpirkuma tiesībām piedāvā daudz priekšrocību:

 

• pievilcīga nomas maksa, kas pielāgota Jūsu automobiļa faktiskajai izmantošanai;

• finansēšanas risinājums ar pirmo iemaksu vai bez tās;

• iespēja iegādāties automobili pēc 12. maksājuma, pateicoties pirmpirkuma tiesībām;

• iespēja kļūt par automobiļa īpašnieku līguma termiņa beigās, norēķinoties par pirkumu pilnā apmērā.

NOMA AR IZPIRKUMA TIESĪBĀM INDIVIDUĀLAM PASŪTĪJUMAM AR VAI BEZ PIRMĀS IEMAKSAS

Izvēloties automobili ar iespēju to izmantot nomā ar izpirkuma tiesībām, Jums nav jāveic pirmā iemaksa brīdī, kad saņemat savu jauno automobili.

 

Maksājumu grafiks tiek noteikts Jūsu nomas līgumā. Jūsu ziņā ir izvēlēties, vai vēlaties pirmo maksājumu veikt lielāku, vai arī tas būs tāds pats kā visi turpmākie nomas līguma maksājumi.

 

Arī nomas ar izpirkuma tiesībām līgumam izbeidzoties tiek noteikta automobiļa atlikusī vērtība. Tiklīdz ir veikts pēdējais maksājums, Jūs uzreiz kļūstat par automobiļa īpašnieku.

PAPILDU PAKALPOJUMI SIRDSMIERAM

Papildus nomai ar izpirkuma tiesībām, varat izvēlēties sev nepieciešamos pakalpojumus. Izvēlētie pakalpojumi tiks pievienoti Jūsu nomas maksājumam, kas būs jāveic 1 reizi mēnesī.

 

Starp pakalpojumiem, kas saistīti ar nomu ar izpirkuma tiesībām, varat izvēlēties, piemēram, pagarināto garantiju, apkopes, apdrošināšanu, palīdzību uz ceļa u.c.

 


Arī pēc automobiļa iegādes Peugeot Jums palīdzēs un nodrošinās plašu pēcpārdošanas pakalpojumu klāstu, ar ko varat iepazīties Peugeot servisa pakalpojumu sadaļā.

VISAPTVEROŠI PIEDĀVĀJUMI

Kontrolējiet savas izmaksas un vienmēr brauciet ar jaunu automobili, regulāri to mainot.

Izmantojot Credipar piedāvājumus, mēs sniedzam Jums iespēju iegūt jaunu automobili nomas termiņa beigās, vienlaikus palīdzot Jums arī ietaupīt.


Saglabājiet savu brīvību ar Credipar un iegūstiet sev automobili par labāko cenu!