PEUGEOT APKOPES

/image/14/5/1920x768-ap-2022-aftersales-air-conditionning-key-visual.835145.jpg

COVID-19

Šajos izaicinājumu pilnajos apstākļos Peugeot pārstāvniecības dara visu iespējamo, lai nodrošinātu klientu automobiļu apkopi un remontu vai palīdzību bojājumu gadījumā.

JO MĒS PILNĪBĀ PĀRZINĀM JŪSU AUTOMOBILI

Pateicoties mūsu prasmēm un pieredzei varam nodrošināt Jums izdevīgu un ražotāja atbalstītu apkalpošanu jebkurā Peugeot pārstāvniecībā. Mēs vēlamies, lai Jūsu Peugeot būtu vislabākajā stāvoklī no motora līdz trokšņu slāpētājam un lai Jūsu no braukšanas gūtais baudījums vienmēr būtu neaizmirstams. 


AFTERSALES

PEUGEOT APKOPES

PEUGEOT automobiļu ražotājs ir noteicis Peugeot automobiļu kārtējo apkopes darbu plānu, tas ir atkarīgs:
• no automobiļa dzinēja
• no automobiļa aprīkojuma

AFTERSALES

GARANTIJA

Vienmēr iesakām izvēlēties pilnvarotu PEUGEOT darbnīcu, ja automobilim nepieciešama kārtējā apkope vai remonts. Tā vari būt pārliecināts gan par pakalpojuma, gan rezerves daļu pārbaudītu kvalitāti. Tas nodrošina arī to, ka transportlīdzekļa garantijas nosacījumi ir spēkā visu paredzēto laiku.

AFTERSALES

PEUGEOT ORIĢINĀLĀS REZERVES DAĻAS

Visa mūsu tehnoloģija un prasmes ir apvienotas, lai panāktu šādu nevainojamu rezerves daļu kopumu. Tādēļ Peugeot var nodrošināt garantiju tikai savām rezerves daļām.


AFTERSALES

ELEKTROMOBIĻA APKOPE

Ar savu Peugeot elektromobili mainiet savu skatījumu uz apkopi: būdama vienkāršāka un lētāka, tā padara lietošanu jums ērtu ikdienā.    

AFTERSALES

PEUGEOT ASSISTANCE

Peugeot Assistance papildina Automobiles Peugeot līgumiskās garantijas nosacījumus.

AFTERSALES

RIEPAS

Jūsu transportlīdzekļa riepām ir daudz darba – tās amortizē ceļa nelīdzenumus, nodod transportlīdzekļa spēku uz ceļu, ļauj Jums sajust ceļu un, ja nepieciešams, ātri apstāties.

INFORMĀCIJA NEATKARĪGAJEM AUTO SERVISIEM

Neatkarīgo remontdarbnīcu pieeja tehniskajai dokumentācijai

Saskaņā ar Francijas Konkurences Departamenta lēmumu (Nr. 07-D-31 2007. gada 9.oktobrī) neatkarīgo remontdarbnīcu pieeja tehniskajai dokumentācijai tiek nodrošināta pēc zemāk aprakstītās shēmas. Šis lēmums attiecas uz visām Peugeot oficiālā importētāja filiālēm un atbilst likumam 1400/2002 (Eiropas Ekonomikas Forums).