Peugeot assistance

AFTERSALES

Peugeot Assistance
8000 4008

Izmantojiet Peugeot Assistance, ja ar automobili nav iespējams turpināt ceļu (bojājums vai negadījums). Jums tiek segta automobiļa vilkšana vai remonts, lai jūs varētu turpināt savu braucienu, pat pie jums.

PEUGEOT ASSISTANCE

Latvija bezmaksas numuru 8000 4008

Latvija bezmaksas numuru 8000 4008
Zvani uz ārzemēm +371 6756 9024

Ar Peugeot Assistance mēs veicam remontdarbības vairākos gadījumos:

  • automobiļa bojājums,
  • negadījums,
  • automobiļa atslēgu nozaudēšana,
  • automobiļa salonā ieslēgtas atslēgas,
  • degvielas kļūda,
  • beigusies enerģija (24h/24, 7d/7)i

Peugeot apņemas veikt maksimāli daudz, lai šādās situācijās jums palīdzētu, veicot remontu tieši uz vietas vai organizējot vilkšanu uz tuvāko Peugeot pilnvaroto darbnīcu.

Ja ar automobili nav iespējams braukt visu dienu, jūs varat izmantot mobilitātes risinājumu, lai turpinātu savu braucienu, vai izmitināšanas iespējas.

CEĻOJIET BEZ RAIZĒM

ASSISTANCE

Ar Peugeot Assistance ceļojiet pilnīgi mierīgi: jums ir tā pārklājums visā Eiropas Savienībā, kā arī 15 citās valstīs vai teritorijās. Peugeot Assistance garantijas attiecas uz vadītāju, kā arī uz visiem pasažieriem, automobilim, kas iegādāts jauns vai lietots.

PALĪDZĪBA NO JŪSU AUTOMOBIĻA

Avārijas, bojājuma vai incidenta gadījumā izmantojiet automātiskā izsaukuma priekšrocības ar ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas funkciju, kas jums nodrošina ātru un efektīvu rīcību.

Trieciena gadījumā jūsu automobilis automātiski veic ārkārtas zvanu bez jebkādas darbības no jūsu puses. Bojājuma vai incidenta gadījumā jūs varat sazināties ar Peugeot Connect Assistance, izmantojot pogu „Lauva”, kas atrodas uz infopaneļa.

MYPEUGEOT APP

/image/27/7/shr-e2008.618277.png

Izmantojot MyPeugeot lietojumprogrammu, jūs varat sazināties ar Peugeot Assistance jebkurā brīdī.

Sekojiet tehniskās palīdzības automašīnai līdz pat jūsu atrašanās vietai savā personīgajā vietnē.