Instinct

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT, vēl lielāka brīvība

Kurš gan nav sapņojis par baudpilnu braucienu, vienlaikus pārvaldot automašīnas sniegumu? Par tādu automašīnu, kas nolasa mūsu vēlmes un zina mūsu viskaprīzākās vajadzības? Automašīnu, kas spēj mūs apliecināt? Automašīnu, kurā viss ir skaidrs un saprotams? Tāpēc PEUGEOT pozīciju apstiprina sauklis: brīvība. Brīvība izvēlēties braukšanas režīmu, izjust tā sniegumu. Kustības brīvība. Mūsu paraugdemonstrējuma nosaukums ir PEUGEOT INSTINCT CONCEPT.

/image/49/0/peugeot-instinctconcept-2702pb214-v2.232490.jpg

Labākais no I.o.T.

Pasaulē pirmo reizi automašīnā ir iebūvēta funkcionālā I.o.T. platforma. Tā ir Samsung ARTIKTM Cloud platforma, kas savieno automašīnas tehnoloģijas ar lietotāja datu mākoni.

/image/48/8/peugeot-instinctconcept-2702styp012-v2.232488.jpg

Responsive i-Cockpit

PEUGEOT Responsive i-Cockpit ir pilnībā pārveidots salona interjers, radot jaunu, autonomam braucienam atbilstošu vidi. Konfigurēta arī saskarne, kas atšķiras pirms izmantošanas laika, pēc tās un izmantošanas laikā – atkarībā no iestatītā braukšanas režīma un lietotāja profila.

/image/48/9/peugeot-instinctconcept-2702pb005-v2.232489.jpg

Shooting brake no Peugeot

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT ir klasiskais shooting brake stils. Aktīvie aerodinamiskie elementi iezīmē šo augstākās tīrības pakāpes siluetu.

VIDEO