Rīgas posmā PEUGEOT 208 WRX piloti mērķē uz uzvaru

/image/90/0/p-20170610-00967-news.307900.jpg

13.09.2017

Rīgas posmā PEUGEOT 208 WRX piloti mērķē uz uzvaru

Pasaules čempionāts rallijkrosā no 16. – 17. septembrim norisināsies Rīgā. Augstus mērķus sev ir izvirzījuši Sebastjēns Lēbs(Sebastien Loeb) un Timijs Hansens (Timmy Hansen), kas pagājušajā gadā ieņēma attiecīgi pirmo un trešo vietu.

Gatavošanās šim posmam sākās jau jūlija sākumā, kad Peugeot Hansen komanda trasē testēja un noregulēja savus automobiļus. Tā kā Sebastjēns Lēbs vienlaikus piedalījās Zīda ceļa rallijā (Silk Way Rally), sagatavošanās noritēja tikai ar Timija Hansena palīdzību.

Piloti uz šo rallija posmu dodas ar augstām cerībām. “Savu pirmo rallijkrosa posma uzvaru pagājušajā gadā ieguvu tieši Rīgā. Arī šogad jūtos pārliecināts. Domāju, ka auto ir konkurētspējīgs un trases apstākļi ir mums labvēlīgi,” priekšā gaidāmo nedēļas nogali komentēja Lēbs.

Arī Timijs Hansens domā, ka šīs būs labas sacensības: “Trase atrodas parkā, netālu no pilsētas centra un man patīk tās ritms – atbilstoša ātru pagriezienu un tehnisku braucienu kombinācija. Ar nepacietību gaidu sacensības Rīgā”. Pagājušajā gadā Timijs Rīgas posmā ieguva trešo vietu.

FIA World RX pasaules čempionāta 10. posms norisināsies Rīgā, leģendārajā Biķernieku trasē 16. un 17. septembrī. Pirmo reizi pasaules čempionāta posms Rīgā notika pagājušajā gadā un tika izvēlēts par sezonas vislabāk organizēto ralliju.