Absolūti jaunais PEUGEOT 5008

Absolūti jaunais PEUGEOT 5008

/image/25/9/peugeot-5008-2016-134-fr.148259.148259.jpg

Absolūti jaunais PEUGEOT 5008 Jauna līmeņa pilsētas apvidus automobilis

Pilnībā atjauninātais Peugeot 5008 ir kas pilnīgi jauns septiņvietīgo krosoveru segmentā, kura popularitāte aizvien palielinās un kas pamazām no klasiska septiņvietīgā minivena pārtop par praktisku pilsētas apvidus automobili. 

Kā tas raksturīgs vairumam krosoveru, Peugeot 5008 dizains liecina par jaudīgumu un vienlaikus tam piemīt elegance. Jumta zemā līnija piešķir automobilim dinamisku profilu, auto priekšējo daļu krāšņāku padara gaismas diožu lukturi un radiatora režģa imitācija ar hromētām ribām. Aizmugurējā daļa skatienu piesaista ar melnu glancētu lukturu joslu, kur kaķa nagu formas aizmugurējie gaismas diožu lukturi neļauj aizmirst, ka šis ir jaunās paaudzes Peugeot krosovers. 

Pilnīgi jaunais PEUGEOT i-Cockpit®

Autovadītāja ērtībai ir radīta unikāla vide, kas ir iespējama, pateicoties novatoriskajai un futūristiskajai autovadītāja vietai PEUGEOT i-Cockpit®. Visiem, kuri atrodas automobilī, tā sniedz nebijušu braukšanas pieredzi ar neskaitāmām iespējām un brīnumiem. Jaunais i-Cockpit® ar kompakto stūri, lielo 8 collu skārienjutīgo ekrānu vadības ierīču panelī un 12,3 collu elektrisko digitālo vadības ierīču bloku ar augstu izšķirtspēju pārsteidz ar uzlabotām grafiskajām iespējām un elegantu animāciju.

Ietilpīgs salons ar neskaitāmi daudzām funkcijām 

Jaunā Peugeot 5008 optimizētie izmēri nodrošina pietiekamu kompaktu garumu (4,64 m), kas pārsniedz tā priekšgājēja garumu par 11 centimetriem, vienlaikus piedāvājot šajā segmentā vislielāko (2,84 m) attālumu starp asīm, kas jauno 5008 nenoliedzami padara par ērtāku un vieglāk vadāmu automobili. Optimizētā virsbūves konstrukcija ir tikai daļa no piedāvātās komplektācijas, jo jaunais Peugeot 5008 ir kas vairāk nekā vienkārši krosovers. Pateicoties novatoriskajai komplektācijai, Peugeot 5008 vienkārši nav iespējams nepamanīt:

 • trīs atsevišķi nolokāmi sēdekļi automobiļa otrajā rindā ar iespēju mainīt attālumu starp tiem un to stāvokli;
 •  divi izņemami un salokāmi sēdekļi automobiļa trešajā rindā;
 • lielāks bagāžas nodalījuma tilpums – veseli 1060 litri / 780 dm3 (VDA 210).

Turklāt jaunais 5008 ir ar salokāmu priekšējo pasažiera sēdekli, kas ļauj pārvadāt īpaši garas kravas, un automobilis ir aprīkots arī ar praktisku elektriski vadāmu aizmugurējo lūku ar brīvroku režīmu.  

Nepārspējams braukšanas prieks

Jaunais Peugeot 5008 aicina ceļot ar komfortu. Braukšanu īpaši ērtu un patīkamu padara lieliskā skaņas izolācija un daudzās funkcijas, kas uzlabo komforta līmeni salonā.    

 • Priekšējos sēdekļos esošā masāžas sistēma ar vairākiem aktīvajiem punktiem  
 • Audiosistēma FOCAL® Premium Hi-Fi
 • Liels stikla panorāmas jumts   
 • Funkcija Mirror Screen, kas nodrošina pastāvīgu savienojumu
 • Navigācijas sistēma ar balss vadību un 3D attēlu, kas pārraida informāciju TomTom® Traffic
 • MirrorScreen atbalsta lietotnes Apple Car Play, Mirror Link un Android Auto

Braukšanas palīgsistēma Advanced Driver Assistance (ADAS) palielina braukšanas drošības līmeni.

 • Optimizēta saķeres kontrole Advanced Grip Control dažādiem ceļa apstākļiem
 • Palīgsistēma kustības uzsākšanai slīpumā Hill Assist Descent (HADC)
 • Ārkārtas bremzēšanas pastiprinātāja sistēma Automatic Emergency Braking System
 • Distance Alert ziņo par bīstamību un vajadzības gadījumā samazina ātrumu vai pat liek automobilim apstāties
 • Active Lane Keeping (LKA) signalizē par savas braukšanas joslas robežu šķērsošanu un vajadzības gadījumā koriģē transportlīdzekļa trajektoriju
 • Sistēma Driver attention warning ziņo par nepieciešamību atpūsties pēc liela attāluma pārvarēšanas
 • Tālo gaismu automātiskās pārslēgšanās funkcija Smart Beam  
 • Ceļazīmju atpazīšana un maksimālā braukšanas ātruma izvēles ieteikšana
 • Adaptīvā kruīzkontrole ar apstāšanās funkciju
 • Aktīvā „aklās zonas” uzraudzības sistēma   
 • Automobiļa novietošanas palīgsistēma un Visio Park ar 360° skatu

Jaunais Peugeot 5008 ir aprīkots ar jaunākajiem spēka agregātiem Euro 6.1. Neatkarīgi no tā, vai jūs izvēlēsieties turbo benzīna dzinēja PureTech vai dīzeļdegvielas dzinēja BlueHDi, visas automobiļa versijas ir ar savā jaudas klasē labākajiem rādītājiem šajā segmentā. Dzinēja jauda ir no 100 līdz 180 zirgspēkiem, un ir pieejamas gan 6 pakāpju mehāniskas pārnesumkārbas, gan 6 pakāpju automātiskās pārnesumkārbas.   Vidējais degvielas patēriņš ir sākot no 4,3 litriem uz 100 km, un CO2 izmeši ir nebijuši zemi – sākot no 115 g/km benzīna dzinējiem un tikai 105 g/km dīzeļdegvielas dzinējiem.    

Jaunais septiņvietīgais krosovers Peugeot 5008 jūsu izvēlei piedāvā trīs lieliskus aprīkojuma variantus Access, Active un Allure, kā arī uz vēl prasīgākiem klientiem orientētās sporta versijas GT Line un GT ar maksimālo komplektāciju. 

Jaunā Peugeot 5008 pirmizrāde notiks oktobra sākumā Parīzes auto izstādē, un pārdošanā šis jaunais modelis būs pieejams jau 2017. gada sākumā.