SĪKFAILU POLITIKA

PEUGEOT SĪKFAILU POLITIKA

Šajā lappusē izskaidrots, kas ir sīkfaili un kā tie tiek izmantoti mūsu interneta vietnē. Šeit jūs uzzināsiet arī, kā pārvaldīt sīkfailus un izdzēst tos, ja vēlēsieties.

KAS IR SĪKFAILI?

Sīkfaili ir nelieli faili, kas tiek sūtīti no mūsu interneta vietnes uz jūsu datoru vai mobilo tālruni, lai uzlabotu jūsu interneta pārlūkošanas procesu. Tas tiek paveikts, iegaumējot jūs un jūsu individuālās preferences, piemēram, jūsu atrašanās vietu.

Taču neraizējieties – no mūsu interneta vietnes sūtītos sīkfailus spējam izlasīt tikai mēs paši, un mēs nekādā gadījumā neizpaudīsim šo informāciju nekādām trešajām pusēm.

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKFAILUS?

Mēs izmantojam sīkfailus vairākos dažādos veidos:

1) Anonīmie analītiskie sīkfaili
Mūsu izmantotajos analītiskajos sīkfailos tiek glabāta anonīma informācija par to, kuras lapas lietotāji apmeklē, cik ilgu laiku tie pavada vietnē, kā tie nokļūst tajā un uz kādām saitēm klikšķina. Šo sīkfailu piegādātā informācija palīdz mums analizēt mūsu apmeklētāju profilu, pārliecināties, vai mūsu vietnes atbilst jūsu vajadzībām un uzzināt, kā mēs varētu vēl vairāk uzlabot jūsu interneta pārlūkošanas procesu. Anonīmajos analītiskajos sīkfailos netiek ievākta vai glabāta jūsu personas informācija (piemēram, vārdi un uzvārdi vai adreses), tātad ar šīs informācijas palīdzību nav iespējams jūs identificēt. Taču, ja kāds lietotājs piesakās internetā testa braucienam, mēs varbūt salīdzināsim anonīmos analītiskos sīkfailus ar viņa iesniegto personas informāciju testa brauciena pieteikumā un salīdzināsim šo apvienoto informāciju ar mūsu jauno automobiļu klientu datubāzi, lai varētu labāk izprast mūsu jauno automobiļu klientu pārvietošanos internetā. Tas mums ļauj optimizēt piedāvājumu mūsu klientiem internetā. Taču arī šādā gadījumā mēs neizpaudīsim apvienoto informāciju trešajām pusēm.

2) Klientu atsauksmju anketas
Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs, tāpēc laiku pa laikam mēs vēlamies uzzināt atsauksmes, veicot aptaujas mūsu vietnēs. Šeit sīkfaili tiek izmantoti, lai atkārtoti nesūtītu jums aicinājumus piedalīties.

3) Trešo pušu sīkfaili
Lielāko daļu Peugeot reklāmu, ko jūs varat aplūkot citās interneta vietnēs, tur ir ievietojušas trešās puses. Šajos gadījumos anonīmie sīkfaili tiek izmantoti izsekošanai, cik daudzi lietotāji un cik bieži apskata kādu konkrētu reklāmu. Jebkāda šo sīkfailu atrasta informācija var tikt izmantota, lai mērķtiecīgi piedāvātu jums reklāmas citās interneta vietnēs. Tā kā šīs reklāmas neatrodas Peugeot vietnēs, mēs nespējam ne lasīt, ne rakstīt šos sīkfailus.

Automobiles Peugeot izmanto citus trešo pušu sīkfailus, lai analizētu klientu pārvietošanos Groupe PSA interneta vietnēs un reklāmas plakātos. Šos sīkfailus sūta Automobiles Peugeot vai uzņēmuma tehnisko pakalpojumu sniedzēji, kuri piekļūst mūsu interneta vietnes saturam un sadaļām, lai izvērtētu tos un veiktu izmaiņas to organizācijā satura un kategoriju jomā. Gadījumos, kad tas ir iespējams, šie sīkfaili arī konstatē navigācijas problēmas, ļaujot mums atvieglot mūsu pakalpojumu izmantošanu. Šie sīkfaili iegūst tikai anonīmu statistiku un apmeklējumu skaitu, taču neiegūst nekādus personas datus. Šie sīkfaili tiks izmantoti arī šīs vietnes, kā arī citu vietņu un Groupe PSA reklāmas plakātu personalizācijai. Šo novērtēšanas sīkfailu kalpošanas laiks nepārsniedz 90 dienas.

KĀ PĀRVALDĪT SĪKFAILUS

Ja jūsu interneta pārlūkprogrammas preferences to pieļauj, vairākums interneta vietņu sūtīs sīkfailus uz jūsu datoru vai mobilo tālruni. Taču jūs varat izmainīt šos uzstādījumus. Veids, kā to paveikt, dažādās pārlūkprogrammās ir atšķirīgs, taču visbiežāk tas būs jādara izvēlnē “Opcijas” vai “Preferences”.

Lai nodrošinātu vislabāko un ērtāko Peugeot vietnes pārlūkošanu, mēs ļoti iesakām atstāt sīkfailu darbību aktivizētu.

Peugeot un trešo pušu izmantotie sīkfaili

Sīkfails no   Sīkfaila nosaukums Sīkfailu raksturojums
Peugeot / Tas tiek izmantots, lai saglabātu klientiem vietnes ID un vietnes valodas preferences. Tas nozīmē, ka jums katra mūsu vietnes apmeklējuma laikā nebūs jāatiestata savas lietotāja preferences.
Sophus TCSess
TCID
Šie sīkfaili palīdz mums novērtēt mūsu mārketingu internetā. Tas tiek paveikts, palīdzot mums uzzināt, kādi ir vislielākā apmeklētāju pieplūduma laiki, cik daudz ir jaunu apmeklētāju, un cik daudz atsauksmju pienāk par mūsu interneta reklāmām. Ar šīs informācijas palīdzību mēs varam gādāt, lai viss mūsu interneta mārketings būtu pielāgots jūsu vajadzībām.
Google Analytics _utma
_utmb
_utmc
_utmz
Google Analytics palīdz mums izprast, kā mūsu klienti nonāk mūsu vietnē, cik daudz apmeklētāju tajā iegriežas, kā arī, kā tie pārvietojas vietnē pēc ierašanās tajā. Ar šīs informācijas palīdzību mēs varam uzlabot apmeklētājiem vietnes pārlūkošanas procesu.
Psyma _participation
_launched
Šie sīkfaili ļauj mūsu vietnes apmeklētājiem piedalīties peugeot.lv interneta aptaujā, ja tie piekrīt tajā piedalīties. Šie sīkfaili novērš uzaicinājumu atkārtotu sūtīšanu vienam un tam pašam lietotājam, un tajos netiek glabāti individuāli dati.
Meedia google ads Šī trešo pušu veiktā izsekošana ļauj mūsu mediju īpašniekiem labāk izprast lietotāju profilus un dod iespēju individuāli pielāgot mūsu reklāmas, lai padarītu tās piemērotākas mūsu klientu vajadzībām.

Kā man tagad rīkoties?

Lai nodrošinātu vislabāko un ērtāko www.peugeot.lv pārlūkošanu, mēs iesakām atstāt sīkfailu uzstādījumus bez izmaiņām.

Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem un to darbību, skat. www.aboutcookies.org

SAMS SĪKFAILU POLITIKA

Saturs

1.    Kas ir “sīkfaili”?
2.    Kā Jūs tiekat informēts?
3.    Pārvaldiet savus sīkfailus
4.    Kādas sīkfailu kategorijas šī vietne izmanto un kādam nolūkam (ies)?
5.    Izmaiņas sīkfailu politikā
6.    Sazinieties ar mums

Kad piekļūstat mūsu vietnei, mēs (vai mūsu partneri) varam Jūsu ierīcē instalēt dažādu kategoriju sīkfailus un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai atpazītu Jūsu ierīces pārlūkprogrammu, ar Jūsu piekrišanu, kad tā ir nepieciešama, kamēr attiecīgā sīkdatne ir derīga.

Vietnes pārzinis vai apstrādātājs ir norādīts Paziņojumā par konfidencialitāti

Lūdzam, rūpīgi izlasīt šo politiku, pirms vietnes izmantošanas Tajā ir izskaidrots, kā mēs izmantojam sīkfailus un kā Jūs varat tos pārvaldīt.

1.    Kas ir “sīkfaili”?

“Sīkfails” ir neliels fails, ko mūsu vietne lūdz Jūsu pārlūkprogrammai saglabāt Jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī, planšetdatorā utt.), apmeklējot šo vietni.

Pateicoties sīkfailiem, mēs varam piedāvāt Jums pielāgotas tīmekļa lapas, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām, lai padarītu Jūsu pieredzi personiskāku. Kā norādīts šajā politikā, mēs izmantojam arī trešo pušu sīkfailus, kas ir sīkfaili no domēna, kas atšķiras no Jūsu apmeklētās vietnes domēna, mūsu reklāmas un mārketinga darbībām. Dažas sīkfaili ir svarīgi šīs vietnes funkcionalitātei un tiek automātiski aktivizēti, kad apmeklējat vietni. Daži sīkfaili ļauj mums nodrošināt Jums pakalpojumus un funkcijas, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām, kā arī pielāgot mūsu pakalpojumus, lai nodrošinātu vieglu un ātru vietnes darbību.

2.    Kā Jūs tiekat informēts?

Pirmo reizi piekļūstot mūsu vietnei, Jūs ar paziņojumu “Mēs augstu vērtējam Jūsu privātumu” tiekat informēts, ka mēs izmantojam sīkfailus. Šis paziņojums informē, kādas sīkfailu kategorijas tiek izmantotas mūsu vietnē. Atsevišķi sīkfaili ir aprakstīti tālāk 4. sadaļā.
Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus mūsu vietnē, lūdzu, skatiet mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti

3.     Pārvaldiet savus sīkfailus

Jūs varat piekļūt mūsu sīkfailu pārvaldības rīkam, lai pārvaldītu savas sīkfailu preferences katrai sīkfailu kategorijai (izņemot būtiskos sīkfailus, kurus mūsu sistēmās izslēgt nevar), noklikšķinot uz pogas “Sīkfailu iestatījumi”.

Nākamajā sadaļā mēs Jūs informēsim par mūsu vietnē izmantotajiem sīkfailiem. Ja nepiekrītat atsevišķu sīkfailu iestatīšanai, varat deaktivizēt attiecīgo sīkfailu, noklikšķinot uz norādītās saites. Ja nav tiešu saišu uz dažu sīkfailu deaktivizēšanu, varat ierobežot sīkfailu izmantošanu pārlūkprogrammas iestatījumos.

4.    Kādas sīkfailu kategorijas izmanto vietne un kādam nolūkam(-iem)?
 
Vietnē izmantoti šādu kategoriju sīkfaili:Būtiski sīkfaili

 • Mārketinga sīkfaili
 • Sociālo mediju sīkfaili
 • Auditorijas / veiktspējas sīkfaili


Sesijas sīkfaili ir pagaidu sīkfaili, kas tiek saglabāti Jūsu pārlūkprogrammas sīkfailu failā līdz pārlūkprogrammas sesijas beigām.

Pastāvīgie sīkfaili paliek Jūsu pārlūkprogrammas sīkfailu failā ilgāku laiku. Šis laika periods būs atkarīgs no Jūsu interneta pārlūkprogrammas iestatījumos veiktās izvēles. Pastāvīgie sīkfaili ļauj nosūtīt informāciju tīmekļa serverim katru reizi, kad kāds apmeklē vietni.

(i)    Būtiski sīkfaili ļauj mūsu lietotājiem pārvietoties vietnē un izmantot tās funkcijas. Šos sīkfailus mūsu sistēmās nevar izslēgt. Bez šiem sīkfailiem, piemēram, autorizēšanās nebūs iespējama.

Mēs izmantojam būtiskus sīkfailus, lai:

 • pārliecinātos, ka tīmekļa vietnes funkcijas tiek izpildītas pareizi;
 • ļautu Jums vietnē saglabāt informāciju par Jūsu atlasītajiem produktiem, pakalpojumiem vai informāciju par veidlapu, kuru, iespējams, esat aizpildījis;
 •  ļautu Jums piekļūt Jūsu personiskajai telpai mūsu vietnē;
 • pielāgotu vietnes izskatu atbilstoši Jūsu vēlmēm (valoda, formāts utt.);
 • piemērotu drošības līdzekļus autorizējoties.


Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai tā bloķētu vai brīdinātu Jūs par šiem sīkfailiem, taču Jums var rasties grūtības piekļūt vietnei vai tās pakalpojumiem.

Mūsu vietnē izmantoto būtisko sīkfailu aprakstu skatiet šeit:


Sīkfaili Uzglabāšanas termiņš Mērķis(-i)
Amazon Web Services Pastāvīgi Šie sīkfaili ļauj mums piešķirt servera trafiku, lai lietotāja pieredze būtu pēc iespējas vienmērīgāka. Lai noteiktu, kurš serveris pašlaik ir vispiemērotākais, tiek izmantots tā sauktais slodzes līdzsvarotājs. Ģenerētā informācija nevar identificēt Jūs kā personu.
Drupal Pastāvīgi Šis sīkfails identificē lietotāju un ļauj lietotājam izveidot savienojumu ar pieteikšanos, izmantojot vienoto pierakstīšanos ar PSA grupas lietotāju un paroli.
Piekrišana PSA GDPR Pastāvīgi Šie sīkfaili ieraksta dotās piekrišanas, lai lietotāju izvēles tiktu atgādinātas par katru sesiju.

(ii)    Auditorijas / veiktspējas sīkfaili apkopo informāciju par to, kā lietotāji izmanto mūsu vietni (auditorijas mērīšana) un lietotāja darbībām internetā. Tie palīdz mums uzlabot mūsu vietnes funkcijas, redzēt jomas, kas visvairāk interesē mūsu lietotājus, un uzzināt vairāk par mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti. Tas viss palīdz mums piedāvāt saviem lietotājiem pakalpojumus un funkcijas, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām.  

Mēs izmantojam auditorijas / veiktspējas sīkfailus, lai:

 • veidotu statistiku par to, kā tiek izmantota mūsu vietne;
 • edzētu, cik efektīvas ir mūsu reklāmas kampaņas;
 • pārskatītu ar personu nesaistītu lietotāju uzvedību un tādējādi uzlabotu mūsu vietni.


Daži no veiktspējas sīkfailiem tiek nodrošināti no pilnvarotas trešās puses, bet mēs neļaujam izmantot sīkfailus citiem mērķiem, kā vien šajā sīkfailu politikā norādīts.

Šiem veiktspējas un izsekošanas sīkfailiem ir nepieciešama Jūsu iepriekšēja piekrišana. Ja Jūs neatļaujat šos sīkfailus, tam nevajadzētu ietekmēt mūsu vietnes lietošanu.

Mūsu vietnē izmantoto auditorijas / veiktspējas sīkfailu aprakstu skatiet šeit:

Sīkfaili Mērķis(-i)

Uzglabāšanas termiņš

Sīkfailu bloķēšana
[m] Insights Pixel  Nodrošinātais pakalpojums: Insights, Analytics un Consumer and Media Planning. Apkopotie dati ļauj aģentūrai/klientam uzzināt vairāk par apmeklētāju iezīmēm. Šos datus var izmantot, lai izveidotu atkārtotas mērķauditorijas atlases segmentus aktivizēšanai vai modelēšanai.  Sesijas sīkfaili https://www.groupm.com/mplatform-privacy-notice
Adobe Analytics  Lai nepārtraukti optimizētu mārketinga komunikāciju,Peugeot izmanto Adobe Inc/Google analītisko programmatūru "Adobe Analytics" un "Google Analytics". Tas ļauj pārraudzīt tiešsaistes uzvedību attiecībā uz laiku, ģeogrāfisko atrašanās vietu un šīs vietnes izmantošanu. Šī informācija tiek apkopota, izmantojot "izsekošanas pikseļus" un/vai sīkfailus. Informācija, kas savākta, izmantojot izsekošanas pikseļus un/vai sīkfailus, ir anonīma un netiks saistīta ar personas informāciju.  Sesijas sīkfaili https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html
Adobe Dynamic Tag Management  

Tagu pārvaldības sistēma, kas pārvalda un atjaunina tagus un koda fragmentus mūsu vietnēs un mobilajās lietotnēs.

 Sesijas sīkfaili https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html
Amazon Product Ads Amazon ir DSP, ko pārvalda GroupM Trading Desk. Amazon nesaņem nekādus personas datus. Reklāmguvumu skaitīšanai ievietojiet tikai reklāmguvuma pikseli. Pastāv arī iespēja ieviest atkārtotas mērķauditorijas atlases pikseļus. Amazon ievieto sīkfailus Peugeot lietotājiem, lai viņi izvēlētos labākās reklāmas, pamatojoties uz to navigāciju Peugeot tīmekļa vietnē, un uzskaitītu reklāmguvumus, lai saņemtu statistikas ieteikumus. Sesijas sīkfaili https://services.amazon.com/privacy-policy.html
Bing Ads Universal Event Tracking (UET) Šie sīkfaili mērīs klikšķu un darbību reklāmguvumus šajā tīmekļa vietnē, lai optimizētu reklāmas kampaņas. Šīs tiešsaistes reklāmu izsekošanas sīkdatnes parāda jums atbilstošas tiešsaistes reklāmas, pamatojoties uz to, ko esat skatījis, uz kā esat noklikšķinājis un kuras vietnes lapas esat apmeklējis. Sesijas sīkfaili https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement

Google Analytics

Šos sīkfailus Google Analytics izmanto, lai novērtētu mūsu platformas veiktspēju. Tas identificē katru vietnes lietotāju un saglabā informāciju, piemēram, sesijas ilgumu, skatītās lapas. Informācija par reālo lietotāja identitāti nav zināma vai saglabāta. Pastāvīgi https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Google Tag Manager

Tagu pārvaldības sistēma, kas pārvalda un atjaunina tagus un koda fragmentus mūsu vietnēs un mobilajās lietotnēs. Sesijas sīkfaili https://www.google.com/policies/privacy/

LinkedIn Insight

Profesionāls sociālais tīkls, tātad pakalpojumi talantu risinājumu, mācību risinājumu, pārdošanas risinājumu un mārketinga risinājumu jomā. LinkedIn iegūst IP adresi un pārbauda, vai tīmekļa vietnes apmeklētājs ir LinkedIn dalībnieks. Sesijas sīkfaili https://www.linkedin.com/legal/cookie-policy

LiveAgent

Šie sīkfaili ir saistīti ar LiveAgent tehnoloģiju, kas nodrošina tiešsaistes tērzēšanas un klientu atbalsta funkcionalitāti. Sesijas sīkfaili https://www.liveagent.com/privacy-policy/

LivePerson

Šie sīkfaili ir saistīti ar programmatūru LivePerson. Tā pārrauga pašreizējo aktīvo (vai pēdējo) sesiju un identificē apmeklētājus atkārtotos apmeklējumos. Sesijas sīkfaili https://www.liveperson.com/policies/privacy/

Matomo (Piwik Analytics)

Apmeklējot mūsu vietni, mēs saglabājam: tīmekļa vietni, no kuras mūs apmeklējāt, Jūsu apmeklētās vietnes daļas, apmeklējuma datumu un ilgumu, anonīmo IP adresi, ierīces informāciju (ierīces tips, operētājsistēmas ekrāna izšķirtspēja, valoda, valsts, kurā atrodaties, un tīmekļa pārlūkprogrammas tipu), ko izmantojāt apmeklējuma laikā, un vēl daudz ko citu. Mēs apstrādājam šos lietojuma datus pakalpojumā Matomo Analytics statistikas nolūkos, lai uzlabotu mūsu vietni un atpazītu un apturētu jebkādu ļaunprātīgu izmantošanu. Sesijas sīkfaili https://piwikpro.de/opt-out/

(iii)    Mārketinga / sociālo mediju sīkfaili, tostarp atkārtotas mērķauditorijas atlases sīkfaili, ļauj mums piedāvāt interesantākus piedāvājumus saviem lietotājiem. Pārlūkprogrammas sesiju laikā lietotāja ierīcē tiek saglabāti atkārtotas mērķauditorijas atlases sīkfaili. Tie ļauj reklamēt mūsu produktus partneru un sociālo mediju vietnēs lietotājiem, kuri ir interesējušies par mūsu produktiem.  

Mēs izmantojam mārketinga / sociālo mediju sīkfailus, lai:

 •  rādītu Jums reklāmu, kas ir pielāgota Jūsu vajadzībām;
 • kopīgotu mūsu vietnes saturu ar citiem cilvēkiem;
 • dalītos ar citiem Jūsu skatījumā vai viedoklī par vietnes saturu.


Ja neatļausiet šos sīkfailus, Jūs neredzēsiet mūsu mērķauditorijas reklāmu dažādās vietnēs un, iespējams, nevarēsit mijiedarboties ar sociālo tīklu(-iem) un citu partneru vietnēm.

Mūsu vietnē izmantoto mārketinga / sociālo mediju sīkfailu aprakstu skatiet šeit:

Sīkfaili Mērķis(-i)

Uzglabāšanas termiņš

Sīkfailu bloķēšana
 AppNexus  

AppNexus ir vismodernākā platforma reāllaika tiešsaistes reklāmu iegādei. AppNexus piedāvā patentētu vārteju vadošajām reklāmu apmaiņām un reklāmu krājumu apkopotājiem, kā arī mākoņdatošanas iespējas neierobežotai mērogošanai. AppNexus ievieto sīkfailus Peugeot lietotājiem, lai viņi izvēlētos labākās reklāmas, pamatojoties uz to navigāciju Peugeot tīmekļa lapā, un uzskaitītu reklāmguvumus statistikai.

 Sesijas sīkfaili  https://www.appnexus.com/en/company/platform-privacy-policy-de1#choices
 

Bing Microsoft Advertising

 Šos sīkfailus Microsoft izmanto, lai anonīmi identificētu lietotāju sesijas un palīdzētu mums novērtēt mūsu mārketinga kampaņu efektivitāti. Pastāvīgi  https://about.ads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads 
 DoubleClick  DoubleClick ir digitālā mārketinga tehnoloģiju un pakalpojumu nodrošinātājs. Uzņēmumi dodas uz DoubleClick, lai iegūtu pieredzi reklāmu rādīšanā, multivides, video, meklēšanas un saistīto uzņēmumu mārketingā un palīdzētu tiem maksimāli izmantot digitālās vides iespējas.  Sesijas sīkfaili https://www.google.com/policies/privacy/
 DoubleClick Floodlight  DoubleClick ir digitālā mārketinga tehnoloģiju un pakalpojumu nodrošinātājs. Uzņēmumi dodas uz DoubleClick, lai iegūtu pieredzi reklāmu rādīšanā, multivides, video, meklēšanas un saistīto uzņēmumu mārketingā un palīdzētu tiem maksimāli izmantot digitālās vides iespējas. Sesijas sīkfaili  https://www.google.com/policies/privacy/
 Facebook Pixel  Sīkfaili ļauj Facebook piedāvāt Jums Facebook produktus un izprast informāciju, ko saņemam par Jums, tostarp informāciju par citu tīmekļa vietņu un lietotņu izmantošanu neatkarīgi no tā, vai esat reģistrējies, vai pieteicies. Lietotajos sīkfailos tiek glabāta informācija par mūsu vietnes lapām, kuras apmeklējāt, un reklāmas kampaņām, kuras esat skatījis vai uz kurām noklikšķinājāt. Sesijas sīkfaili https://www.facebook.com/policies/cookies/

 Google Ads

 

Google Ads ir Google reklamēšanas sistēma, kurā reklāmdevēji nosaka cenu noteiktiem atslēgvārdiem, lai viņu reklāmas, uz kurām var noklikšķināt, tiktu rādītas Google meklēšanas rezultātos. Tā kā reklāmdevējiem ir jāmaksā par šiem klikšķiem, šādi Google nopelna naudu no meklēšanas.

Tiešsaistes reklāmu izsekošanas sīkfaili izsekos un rādīs jums atbilstošas tiešsaistes reklāmas, pamatojoties uz to, ko esat skatījis un kur esat klikšķinājis, kā arī mūsu vietnes lapas, kuras esat apmeklējis.

Sesijas sīkfaili  https://www.google.com/policies/privacy/

 IgnitionOne

 IgnitionOne Customer Intelligence ļauj uzņēmuma mārketinga speciālistiem identificēt, novērtēt un piesaistīt savus klientus. IgnitionOne Customer Intelligence nodrošina vienotu platformu klientu datu novirzīšanai no dažādām sistēmām, lai nodrošinātu efektīvu daudzkanālu mērķauditorijas atlasi un personalizēšanu. Sesijas sīkfaili  https://oo.netmng.com/optout.php 

 Netmining

 Netmining piedāvā reklāmas tīkla mērķauditorijas atlases risinājumus, tostarp pielāgotu mērķauditorijas atlasi, atkārtotu mārketingu un video, kas izmanto reāllaika klientu informāciju, lai uzlabotu displeja veiktspēju. Izmantojot auditorijas profilēšanas programmu, kas izprot katra indivīda intereses un pirkšanas tieksmi, Netmining ļauj uzņēmumiem nodrošināt ļoti atbilstošu un personalizētu tiešsaistes reklāmu visā klienta dzīves ciklā. Sesijas sīkfaili  https://optout.netmng.com/optout.php 

 Twitter Conversion Tracking

 Twitter tags sniegs informāciju par mūsu vietnes lapām, kuras esat apmeklējis, un informāciju par reklāmas kampaņām, kuras esat redzējis vai uz kurām esat noklikšķinājis. Sesijas sīkfaili https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement

 WyWy

 Rezultātu ģenerēšanas nolūkos, izmantojot portālu TV Squared, attiecībā uz vienu vai vairākām kampaņām, kas ļauj Peugeot (un tās aģentūrai) izmērīt un optimizēt Peugeot TV reklāmu veiktspēju; un izveidot šādu datu anonimizāciju un apkopošanu. Sesijas sīkfaili  https://tvsquared.com/privacy-policy/

 Xaxis

 Šie sīkfaili tiek izmantoti reklāmas nolūkos un saglabā informāciju, piemēram, unikālu sērijas numuru, izveides laikspiedolu un sīkfaila versiju. Pastāvīgi  https://www.xaxis.com/opt-out/ 

5.    Izmaiņas sīkfailu politikā

Visas turpmākās izmaiņas mūsu sīkfailu politikā tiks publicētas vietnē. Tādēļ Jums tā periodiski jāpārskata, lai būtu informēts par izmaiņām mūsu sīkfailu politikā. Mēs Jūs informēsim par būtiskām izmaiņām un, ja nepieciešams, prasīsim Jūsu piekrišanu.

6.    Sazinieties ar mums

info@peugeot.ee