/image/02/4/exalt_concept_visionnaire.17024.17024.17024.jpg
/image/02/4/exalt_concept_visionnaire.17024.17024.17024.jpg

PEUGEOT i-COCKPIT

/image/03/1/exalt_interieur.17031.17031.jpg

EUGEOT i-Cockpit sniedz intensīvu autovadīšanas pieredzi, kas veltīta priekam. Mazais ritenis ir izrotāts ar ādu un “chiné” materiālu, kas ir dabisks, jaukts audums uz vilnas bāzes, un digitālais mēraparātu panelis ir intuitīvi novietots vadītāja priekšā uzlabotai darbībai un nolasīšanai. Uz paplašinātās viduskonsoles no infopaneļa iznirst divi skārienekrāni. Augšējais ekrāns sniedz piekļuvi borta datoram un Hi-Fi un navigācijas sistēmām. Otrais ekrāns nodrošina pastāvīgi redzamu vadības joslu, lai būtu piekļuve automātiskajam gaisa kondicionētājam un sistēmai “Pure Blue”.

Lai uzlabotu braukšanas pieredzi, uz infopaneļa ir novietoti deviņi tumbleri, kuru dizains aizgūts no mūzikas pasaules. Vadītājs var brīvi pēc izvēles piesaistīt tumbleriem funkcijas. Viņš var centralizēti kontrolēt vadības ierīces un braukt uzmanīgāk.

IELŪGUMS UZ GREZNU KOMFORTU

/image/03/2/interior_exalt.17032.17032.jpg

Panāktais ievērojamais akustiskais komforts Jums ļauj atklāt veselu materiālu klāstu – dabisks jaukts“chiné” audums uz vilnas bāzes, izturēta āda, atklāts tērauds un melnkoks – kas izmantots salona apdarē. Šis augstākā līmeņa koka dažādība ir izrotāta ar unikālu dizainu, ko radījis trio “PINWU Design”.

Grozveida sēdekļi no kompozītmateriāla savieno sēdekļu spilvenus un atzveltni no dabiska jauktā “chiné” auduma uz vilnas bāzes ar sānu zonām no izturētas ādas.

Tērauds saglabāts atklāts visās zonās, kur tas nesaskaras ar četru pasažieru ķermeņiem. Elkoņu un roku saskares punktos EXALT modelis ir apdarināts ar silta toņa koku. No logu apakšējās daļas tas paver ceļu dabiskajam jauktajam “chiné” audumam uz vilnas bāzes, kas izmantots durvju paneļu, infopaneļa un salona griestu apdarē. Starp šiem abiem materiāliem 3D drukā veidota sloksne apslēpj Hi-Fi sistēmas skaļruņus. Tā konstrukcija ir smēlusies iedvesmu no skaņnecaurlaidīgām kamerām, kur divplakņu starpsienas samazina akustiskos traucējumus.